Twenty One Pilots vydali dva nové singly a chystají se do O2 Areny

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.07.2018

Populární duo Twenty One Pilots, které patří mezi největší hudební senzace posledních let, po dlouhé roční pauze prolomilo ticho a ukončilo pauzu. A to ve velkém stylu. Tyler Joseph a Josh Dun vyslali do světa hned dva singly, které jsou prvními lákadly na novou nahrávku nazvanou Trench. Album, které vyjde 5. října, bude navazovat na úspěšného předchůdce Blurryface, díky kterému se žánrově těžko uchopitelní Twenty One Pilots stali celosvětovým fenoménem.

Novinky nesou název Nico And The Niners a Jumpsuit, přičemž ke druhé z nich pánové vydali rovnou i videoklip plný odkazů na předešlou tvorbu. Obě skladby najdete níže.

Největší radost však tuzemským fanouškům jistě přinesla zpráva o chystaném evropském turné The Bandito Tour, v rámci něhož se Twenty One Pilots po více než dvou letech vrátí i do Prahy. Zatímco naposledy si podmanili beznadějně vyprodanou Sportovní halu na Výstavišti, tentokrát se představí rovnou v O2 Areně, konkrétně v sobotu 16. února. A už nyní je jasné, že půjde o jeden z koncertních vrcholů nadcházející zimy.

Předprodej vstupenek, které budou stát v rozmezí 1090 -1590 Kč, začne v pátek 20. července.

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 465krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články