FOTO: Twenty One Pilots si podmanili Prahu. Letos už podruhé

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.11.2016

Zřejmě největší hudební senzace posledních dvou let a modla náctiletých fanynek letos už podruhé dorazila do Prahy. Zatímco v únoru TWENTY ONE PILOTS předvedli před tisícovkou nejvěrnějších fanoušků elektrizující show v našlapaném Lucerna Music Baru, tentokrát si troufli na Tipsport Arenu, kterou se jim podařilo vyprodat. Větší prostory se nakonec ukázaly jako ideální volba. Sympatické duo Tyler Joseph a Josh Dun dokázalo, že během krátké doby vyrostlo v kapelu světových rozměrů. A rozhodně to není jen díky globálním hitům Stressed Out a Ride, které rotují ve vysílání českých rádií častěji, než je zdrávo. Bez pochyb můžu říct, že velké pódium těmhle dvou podivínům z Columbusu svědčí.

Celý večer otevřel irský zpěvák BRY, který publiku představil poctivě zahraný pop-rock a dokonce si troufl i na pár vět v češtině. Samotní Twenty One Pilots svým fanouškům naservírovali skvělou show, v níž nechyběla působivá audiovizuální podívaná a ani “překvapivé” momenty, jako když se kapela objevila na malém pódiu uprostřed arény, kde odehrála mix složený ze starších a méně známých písní. Vystoupení vygradovalo v samotném závěru, kdy Twenty One Pilots zahráli nejznámější hity (Stressed Out, Car Radio), které zvedly ze sedadel i do té doby klidné diváky na tribunách.

Twenty One Pilots

Twenty One Pilots

Ačkoli se tomu hudebně nedalo moc co vytknout a hlavně bubeníka Joshe Duna byla radost sledovat a poslouchat, zážitek z intimní premiéry v Lucerna Music Baru zůstal nepřekonán. Působivých projekcí, laserů, kouřových efektů, akrobatických skoků a převleků už totiž bylo chvílemi příliš a obecně večeru chybělo více bezprostředních a překvapivých momentů. Naprosté většině v publiku to však nevadilo a bohatou show s nadšením hltali.

Celou reportáž najdete v připravovaném prosincovém čísle magazínu Rock&All.

Text: Jakub Poštolka, foto: Mejra Drkal

(Navštíveno 797krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články