Enter Shikari se v dubnu představí ve Foru Karlín

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.07.2018

Pár dní poté, co se britští divočáci Enter Shikari představili na Rock For People, se tuzemští fanoušci mohou radost z další dobré zprávy. V Čechách velmi populární formace, která ve své tvorbě skvěle míchá agresivní kytary a elektroniku, se po loňském vyprodaném koncertě v Divadle Archa a festivalovém setu na Aerodromu vrátí do Prahy. Tentokrát si pánové troufnou na Forum Karlín, jenž bude hostit jejich Stop The Clocks Tour. Do kalendářů si můžete zapsat datum 6. dubna.

Na Rock For People, kde kapela opět potvrdila pověst jedné z nejvíce energických koncertních formací, Enter Shikari letos původně vystupovat neměli. Situaci ovšem změnilo zrušení ambiciózního brněnského festivalu Urban Rock, kde měli pánové vystupovat společně s Alt-J nebo Little Big.

Dá se očekávat, že Enter Shikari do Prahy dovezou novou show, která bude založená na aktuální a velmi dobré desce The Spark, z níž čerpajíi během aktuální festivalové sezony. Jak to na Rock For People letos vypadalo, se můžete dozvědět v krátké rekapitulaci, kterou kapela pár dní po vystoupení vydala.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 73krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články