Timovi Commerfordovi z Rage Against The Machine je líto, že inspirovali Limp Bizkit

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.10.2015

Pokud jste fandové nu-metalových LIMP BIZKIT, možná jste si všimli, že v průběhu své kariéry nesčetněkrát zahráli hit Killing In The Name, včetně červnového vystoupení na Rock for People v Hradci Králové. Fred Durst se s obdivem k RAGE AGAINST THE MACHINE prostě netají a na tom samozřejmě není nic špatného. Po letech uznávání respektu k téhle rockové veličině ale nyní tvrdě narazil.

Vše začalo nevinně. Durst během vystoupení v New Yorku opět zopakoval, že Rage Against The Machine bere jakou inspiraci číslo jedna. „Když jsem poprvé slyšel tenhle song, naprosto mě oddělal. Část ,Fuck you, I wont do what you tell me‘ mi změnila život,“ rozplýval se zpěvák.

Jeho slova se dostala až k basákovi RATM Timovi Commerfordovi, který mu poklonu rozhodně neopětoval. „Za Limp Bizkit se omlouvám. Je mi velmi líto, že jsme inspirovali takovou sračku,“ řekl Commerford pro renomovaný magazín Rolling Stone. Následně ještě nezapomněl dodat, že Limp Bizkit jsou již naštěstí minulostí a že jediná kapela, na níž záleží, jsou jeho Rage Against The Machine.

A co vy, souhlasíte s Timem, nebo stále ještě fandíte dnes již možná vyčpělému nu-metalu v čele s Limp Bizkit?

Jakub Poštolka

(Navštíveno 654krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články