David Bowie se žene na televizní obrazovky

Rubrika:  Novinky, publikováno: 30.09.2015

Legendární zpěvák má v poslední době napilno. Měsíc poté, co vyšlo najevo, že se bude podílet na muzikálu o slavné animované postavičce Spongebob (ano, čtete správně), je tu další bomba. Nová skladba Davida Bowieho totiž bude součástí kriminálního seriálu The Last Panters.

Zatím nepojmenovaná skladba bude podle dosavadních informací slyšet hned během úvodních titulků. Zda píseň vyjde i jako singl, zatím není jasné. Že se jedná o velkou věc, je jisté. Od doby, co se Bowieho originální skladba objevila v televizi, uplynulo totiž už více než dvacet let. Tenkrát se jednalo o znělku k seriálu The Buddha Of Suburbia.

Televizní série, která vzniká v koprodukci studií Sky a Canal+, by měla mít premiéru ve Velké Británii a ve Francii ještě letos.

„Hudba, kterou pro nás složil, obsahuje všechny podstatné rysy seriálu a také samotných postav. Je to temné, skličující, krásné a sentimentální. Po celou dobu mě velmi inspiroval a jak nahrávací proces pokračoval, byl jsem ohromen jeho velkorysostí. Pořád nemohu pochopit, co se vlastně stalo,“ nešetřil chválou na adresu zpěváka režisér chystaného seriálu Johan Renck.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 213krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články