Andy (Every Time I Die) dává po tlamě za prachy. Teda: dělá že dává.

Rubrika:  Novinky, publikováno: 26.12.2015

Muzikanti dělají ve svém volném čase leccos. Některé činnosti nepřekvapí, jako třeba síť restaurací grilovacího gurmána Maynarda Jamese Keenana (TOOL, A perfect circle), jiné jsou poněkud nezvyklé aktivity (Fred Durst z Limp Bizkit propagoval kosmetický salón pro psy) a některé opravdu hodně obskurní – například sitkom, který si sám napíšeš, je o tobě a ještě se v něm snažíš získat roli (opět Fred Durst).

Když děláš wrestling a metal, paroháč nesmí chybět

Když děláš wrestling a metal, paroháč nesmí chybět

Kytarista Andy Williams z amerických Every Time I Die se rozhodl věnovat wrestlingu. Ano, té podivné show namakaných hovádek. Show, u níž nemalé procento Američanů věří, že se jedná o sport reálný a že každá rána bolí. Zábava je to trochu přitroublá, ale Amíci ji milují.

Andy se ale zatím nepropracoval do nejvyšší ligy, jež už vyprodukovala nemálo hvězd, které pak otravovaly filmový i hudební éter svými „uměleckými“ produkty. Hulk Hogan je jejich bezkonkurenčním leaderem.

Klasické kohoutí manýry, jimiž se zahajují každý wrestlingový zápas. I s bříškem a čepicí je jasný, že za drsňáka je v tomhle zápase Andy.

Klasické kohoutí manýry, jimiž se zahajují každý wrestlingový zápas. I s bříškem a čepicí je jasný, že za drsňáka je v tomhle zápase Andy.

Andy to má podle všeho jako přivýdělek, když Every Time I Die zrovna nehrají (což asi není, vzhledem k jejich vysoké koncertní aktivitě za poslední tři toky, přivýdělek častý). Jako zápasník patří mezi ty, co spíš vyhrávají, respektive jim management daného zápasu řekne: Hele, dneska máš vyhrát ty.

"tenhle musel vyhrát, parchant. ještě zpívá v nějaký kapele...

“tenhle musel vyhrát, parchant. ještě zpívá v nějaký kapele…

Video z Andyho twitterového účtu dokazuje, že mrsknout s frajerem o zem tedy umí. Dokonce tak, že soupeř má docela problém vstát. Nebo si myslíte, že to taky hraje?

Autor: J.J.Šimon

 

(Navštíveno 384krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články