Frontman nu-metalových Limp Bizkit Fred Durst se po nějaké době opět opřel do filmového řemesla. Na chystaném snímku Moose, který by měl být příběhem šíleného filmového fanouška, jenž je posedlý sledováním své oblíbené celebrity, s ním dokonce spolupracuje herec John Travolta. A právě on by měl ztvárnit ve snímku také titulní roli.
Ve filmu, který bude Fred Durst režírovat, podle serveru Variety nejprve půjde o “obyčejný” stalking, později ale filmový fanda zajde tak daleko, že zničí akční filmové hvězdě život. Celebritu by si v Moose měl zahrát Devon Sawa.
Příběh filmu má být inspirovaný životní epizodou Freda Dursta, v níž měl co dělat právě s dotěrným stalkerem. Kdy se ovšem snímku Moose dočkáme, zatím není jasné. Nepůjde ale o první pokud Freda Dursta proniknout do filmového světa – na svém kontě má již snímky The Education of Charlie Banks a The Longshots.
Limp Bizkit se letos v červnu po několika letech také vrátí do České republiky – vystoupí totiž na Aerodrome festivalu, který láká mimo jiné také na Nine Inch Nails, Parkway Drive nebo Hollywood Undead.
Jakub Poštolka
Pingback: Počasí neporučí ani Fred Durst. Pódium během show Limp Bizkit spláchla voda | Rock&All()