Oheň Judas Priest ještě nevyhasl

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.03.2018

Judas Priest se po čtyřech letech vracejí s novou deskou a jako producenty si přizvali Andyho Sneapa a starého dobrého Toma Alloma, jež byl v 80. letech něco jako šestý člen kapely a na jejím celosvětovém úspěchu má nemalý podíl. Zkombinovat Allomovy zkušenosti se Sneapovým „moderním“ pohledem se jeví jako velmi dobrý tah. S blížící se padesátkou jsou Judas Priest v dokonalé formě, což nám budou chtít dokázat 12. června, kdy s novinkou Firepower dorazí do Plzně. Současné dění okolo nejdéle fungující metalové kapely na světě nám poodhalil zpěvák Rob Halford.

Víš, že jsme spolu mluvili naposledy před dvanácti lety v New Yorku, když jste zrovna vydávali vaši reunionovou desku?

Šilené, taková doba! (smích)

Přesně. A ty pořád děláš to, co děláš.

Jo, metal nikdy nepřestává! Není to skvělé? A z velké části je to díky našim skvělým fanouškům,  kteří nás nepřestávají podporovat a jsou hnací silou všeho, co děláme. O to víc v dnešní době. Viš, byt v kapele je něco… Máme se radi, zažívame spolu skvělé chvíle, společně tvoříme metal, ale musíš pro to mít nějakou motivaci, a tou jsou naši fanoušci. Podporují nás silně a jdou s námi každičký krůček, takže na ně vždycky myslíme.

Tohle je pro vás už druhé kolo, takže víte, co v kapele máte a jak se s čím pořádně vypořádat. Je to lepší než předtím?

No, pořad se něčemu učiš, pořad rosteš. Jasně, dvanáct let vypadá jako dlouhá doba, ale v rock’n’rollu to zas tak moc není, protože od desky k desce se víceméně pohybujeme v tříletých cyklech. Priest jsou zpátky a připraveni ještě jednou ve světě rozpoutat trochu metalu.

kompletní rozhovor Marcela Anderse, který přeložil Petr Adamík, najdete v březnovém Rock’n’Allu

(Navštíveno 165krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články