Corey Taylor se zastává Chestera Benningtona

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.07.2017

LINKIN PARK v květnu zaskočili většinu svých fanoušků (i hudebních kritiků) popově laděnou deskou One More Light (naši recenzi čtěte zde). Sám předák kapely Chester Bennington se kolikrát na adresu nespokojených fanoušků ozval nevybíravým způsobem, naposledy by jim nejraději jednu vrazil, pokud by stále chtěli návrat do starých zvukových časů a nechtěli by přijmout, že se jeho kapela vyvíjí (četli jste zde ).

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, například Corey Taylor, zpěvák SLIPKNOT a STONE SOUR, tvrdil, že sám by taková slova nikdy nepoužil a že by měla být kapela ráda, pokud má fanoušky, kteří stále uznávají starší tvorbu. V jednom z čerstvých rozhovorů však obrátil a nakonec vzal Chestera na milost.

„Alespoň si stojí za tím, co jako kapela vytvořili. Mohli by se schovat za nějaké marketingové kecy a vůbec k lidem nepromlouvat, ale tenhle člověk ví, s jakou kůží přišel na trh. Linkin Park se pokusili o něco nového, a řeknu vám, že mají koule na to to udělat. V dnešní době není jednoduché přijít s něčím úplně jiným, většina si raději hraje na svém písečku s jistotou finančního výdělku,“ prohlásil.

Sám Taylor se v poslední době stal terčem urážek, když se do něj obul Chad Kroeger z NICKELBACK. Reakce Taylora na sebe nenechala dlouho čekat a byla peprná, jak jsme u něj zvyklí.

Coreyho STONE SOUR právě vydali novou desku Hydrograd, ze které předem zveřejnili dva singly – Fabuless (informovali jsme), jejíž klip na YouTube dosáhl za dva měsíce hranice 5 miliónů shlédnutí, a Song #3 (zde). Kompletní desku můžete slyšet na oficiálním kanále skupiny. Podrobnější materiál o novém směřování skupiny najdete v červencovém čísle časopisu Rock & All. Jeho obsah naleznete zde.

Aleš Lochman

(Navštíveno 757krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články