STONE SOUR vypustili video k Song #3

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.05.2017

Jak jsme vás již informovali, STONE SOUR 30. června vydávají desku Hydrograd, ze které před časem uvolnili video ke skladbě Fabuless (čtěte ZDE). Ve stejný den zveřejnili ještě píseň Song #3, ke které teď vznikl videoklip. Na ten se můžete podívat níže.

„Je tam všechno – trochu hard rocku, trochu rock’n’rollu, dokonce i drobet punku. Ale hlavně je v těch písních mraky energie, úplně vás to rozdrtí,“ tvrdí o nové nahrávce zpěvák Corey Taylor. A ze zatím zveřejněných ukázek mu musíme dát za pravdu – a taky musíme přiznat, že se na nové Stone Sour, kteří poprvé tvořili bez kytaristy Jima Roota, těšíme. Výhradní skladatel Root byl totiž z kapely odejit v roce 2014.

„Jsou tam dokonce i jazzové nebo hiphopové elementy, je to fakticky strašně cool. Takhle cool desku jsem nedělal snad od debutu Slipknot,“ přiznal dál Taylor. „Budeme mít rovnou šest singlů, takže všichni uvidíte.“

Kapela ve složení Corey Taylor, Josh Rand, Roy Mayorga, Johny Chow a Christian Martucci také oznámila rozsáhlé evropské turné, které startuje 15. listopadu v Kodani a bude obsahovat 21 vystoupení napříč starým kontinentem. Jako support si skupina vybrala i u nás populární THE PRETTY RECKLESS s nápadnou Taylor Momsen u mikrofonu. Bohužel, česká zastávka opět chybí.

Aleš Lochman

(Navštíveno 122krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články