Enter Shikari překvapili dalším singlem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.05.2017

Pár měsíců poté, co ENTER SHIKARI zabodovali se singlem Hoodwinker, se britská formace inovátorů opět hlásí o slovo. I tentokrát se jedná o samostatný singl. Elekronikou a grime nasáklá novinka se jmenuje Supercharge a kromě samotných Enter Shikari se na ní objevuje i britská hvězda zmiňovaného žánru grime, a to zpěvák BIG NARSTIE. Taková překvapení si rozhodně necháme líbit!

Skupina, která před více než deseti lety nadchla hudební svět nekompromisní kombinací hardcoru a taneční hudby, se navíc už za necelé tři týdny představí opět v České republice, takže je velká šance, že se novinky Supercharge dočkají čeští fanoušci i živě. Enter Shikari v Praze zahrají už 11. června, a to v rámci očekávaného festivalu Aerodrome, který letos láká hlavně na LINKIN PARK. Kromě nich  a Enter Shikari se v Letňanech představí také ROYAL REPUBLIC, SIMPLE PLAN, MACHINE GUN KELLY, COUNTERFEIT a MALLORY KNOX.

Svou zatím poslední desku Mindsweep vydali Enter Shikari v lednu 2015. Už loni frontman Rou Reynolds oznámil, že kapela velmi brzy začne pracovat na novém albu. Zda se na připravované nahrávce objeví i singly Supercharge a Redshift, zatím není jasné.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 122krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články