Bude zpěvák Linkin Park řezat své oponenty?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 24.05.2017

Mezi skalními fanoušky a skupinou Linkin Park začíná přituhovat. Ohlasy na zbrusu novou desku (naše hodně kritická recenze ZDE) americké šestice nejsou zřejmě tak jásavé, jak kapela očekávala a zpěvák Chester Bennington přešel do ofenzivy. „Pokud budeš někdo, kdo říká že jsme natočili tuto desku jako marketingový tah, můžeme se potkat venku a já ti jednu vrazím. Protože to je špatná odpověď,“ nechal se slyšet v aktuálním rozhovoru a v jedné větě použil třikrát fucking. Lidi, kteří vytýkají novince Linkin Park mainstreamový popový zvuk a zaprodání se, nazval záhy kundami.

Podobnou reakci nevypustil z úst Bennington poprvé. Nedávno všem fanouškům Hybrid Theory, kterým chybí na novince tvrdší písně, vzkázal, že by se měli „kurva pohnout“, protože Hybrid Theory je sedmnáct let stará deska a oni se jako kapela posunuli dál. Jeho souputník Shinoda v rozhovorech upozorňuje, že pop byl vždy součástí výrazu Linkin Park a poukazuje na písně jako In The End či Breaking The Habit. Ale ruku na srdce, to snad nemůže myslet vážně.

K dřívějším slovům zpěváka se vyjádřil i frontman Slipknot a Stone Sour Corey Taylor. „Můžeš být šťastný, že lidé pořád milují hudbu, kterou jste udělali,“ vzkázal mu s dovětkem, že rozumí možné frustraci z nepřijmutí nového směřování kapely. „Nikdy bych to ale neřekl jako on,“ dodal Taylor.

Milan Říský

(Navštíveno 409krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články