Linkin Park prodají přes 200 svých nástrojů

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.04.2018

Rockoví Linkin Park, jejichž budoucnost je po smrti Chestera Benningtona stále nejistá, se rozhodli zbavit více než 200 svých hudebních nástrojů. Již 4. dubna se k prodeji dostane rozsáhlá kolekce kytar, kláves, megafonů a dalších rekvizit, které formace během své kariéry použila. Výtěžek Linkin Park věnují organizaci Music For Relief, kterou sami založili. Vše, co se prostřednictvím ojedinelé akce vybere, bude konkrétně věnováno lidem, jejichž životy ovlivnily přírodní katastrofy.

K prodeji budou například klávesy Yamaha KX5, které skupina použila na turné nebo také Moog Etherwave Plus Theremin, jeden z nejstarších elektronických hudebních nástrojů vůbec, jenž používal Mike Shinoda v roce 2010. Největším lákadlem ovšem bude několik speciálních klávesových setů od firmy Open Labs, které byly pro Linkin Park vyrobeny na zakázku a ještě nikdy nebyly k prodeji “běžným smrtelníkům”. Pokud vás snad některý z nabízených nástrojů zaujal, zakoupit jej budete moct ZDE. Celá akce se bude konat již 4. dubna.

Ačkoli se Mike Shinoda aktuálně věnuje svému očekávanému sólovému projektu, vyjádřil se i k budoucnosti Linkin Park, jenž svůj poslední koncert jako poctu zesnulému Chesterovi odehráli loni v říjnu. Shinoda si podle svých slov není vůbec jistý, jak to s kapelou bude dál. “Skutečně na to není žádná odpověd, což je vtipné, jelikož když řeknu cokoli, hned se to dostane do titulků článků. Je to hloupé, protože odpověď je taková, že vlastně žádná odpověď není,” dodal Shinoda.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 386krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články