Chad Kroeger z NICKELBACK se veřejně naváží do Coreyho Taylora

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.06.2017

Frontman NICKELBACK má zřejmě zájem o otevřenou válku dvou zpěváků. Jak jinak si vysvětlit fakt, že se v jednom z nedávných rozhovorů navážel do Coreyho Taylora, potažmo přímo do obou jeho skupin – STONE SOUR a SLIPKNOT. A přitom vše začalo celkem nevinně – „jen“ velkohubým prohlášením Kroegera, že NICKELBACK jsou nejrozmanitější a nejoriginálnější skupinou posledních let.

Na to novinář, který vedl rozhovor, jmenoval například Stone Sour, u kterých se Kroeger zastavil: „Jo, jasně, Stone Sour ano, ale to jen proto, že se snaží znít jako my.“ Načež se obul přímo do jednoho Taylorova tvrzení, že „složit hit je snadné“. „Tak mi to dokaž. Napiš aspoň jeden hit, zatím jsem od tebe žádný neslyšel.“

Ušetřena ale nezůstala ani maskovaná enigma Slipknot. „Ti jsou dobří, ale ne tak moc jako Nickelback. Musejí si nasadit masky a skákat po pódiu jak pominutí, aby někoho vůbec zaujali. Jak špatná ta muzika musí být, když dělají tohle a ještě se vzájemně bijí na pódiu? To byl taky důvod, proč Taylor masku sundal a začal hrát se Stone Sour. Chtěl, aby lidi viděli, jak vypadá.“ Nemusíme snad připomínat, že Stone Sour vznikli v roce 1992, tedy tři roky předtím, než se zformovali Slipknot a pět let předtím, než se k nim vůbec Taylor přidal. Kroeger má ale, zdá se, jasno.

Je také pravděpodobné, že na sebe Kroeger chtěl jen upozornit, protože Nickelback zrovna vydávají album Feed The Machine, ze kterého prozatím zveřejnili dva singly – titulní track a skladbu Song On Fire. Stone Sour mají ale také před vydáním desky Hydrograd (zveřejněné skladby Fabuless (více ZDE) a Song 3 (více ZDE), takže se možná od Taylora dočkáme nějaké peprné odezvy. Ten ostatně pro urážky a sprostější vyjadřování nechodí daleko, jak už mnohokrát dokázal.

 Aleš Lochman

(Navštíveno 963krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,50 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články