Nové album Bruna Ferrariho bude!

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 19.06.2017

Před pár hodinami jsme vás informovali (ZDE) o šílené kampani, kterou rozjel Bruno Ferrari (alias Samir Hauser z Vanessy či Mortal Kabinet) na Startovači, kde se snažil vybrat potřebnou částku pro vznik nového alba. To má z producentské stoličky na svědomí guru české elektroniky Moimir Papalescu a John Fryer (spolupracoval například na deskách NINE INCH NAILS nebo DEPECHE MODE), tedy dvojice, která stojí už za zvukem posledního alba Vanessy Antidotum.

Mezi odměnami, které bylo možné pořídit za zaslání určité částky na vznik alba, nechyběly věci typické pro chorou Samirovu mysl – od znesvěcené vody přes silikonový jazyk až po možnost povečeřet přímo z jeho břicha. Vskutku lákavé ceny! Vše podporováno zvrhlým videem, ve kterém jsme mohli sledovat Ježíše, jak si přikládá Samirův jazyk na různé části těla. Toto video už bohužel není dostupné, bylo smazáno na přání jedné „nejmenované“ organizace. Ostatně, autor se k tomu na svém Facebooku vyjádřil sám:

“Dámy a pánové, velice se tímto omlouvám, ale musel jsem na žádost jedné velké a mocné organizace odstranit ze sítě video, ve kterém si Ježíš masíruje stigmata mým léčivým jazykem. Za normálních okolností bych se jim vysmál, ale v tomhle případě mohli přijít o práci lidé, které mám rád a kterých si vážím. Virální video je sice základem úspěšné crowdfundingové kampaně, ale jinak to opravdu nešlo. Naštěstí se našel záhadný sponzor, který poslal na Startovač celou požadovanou částku, takže nové album Bruna Ferrariho přece jen VZNIKNE! Peníze ovšem můžete vkládat dál a odměny jsou vám stále k dispozici! Například již zde zmíněný léčivý jazyk, či večeře podávaná na mém Břiše. Pokud se vybere víc, udělám další videoklip a vinyl! S chutí do toho a buďte se mnou! Děkuji vám.”

Kdo stojí za tajemnou organizací, které se znelíbilo video, není jasné, ale dá se předpokládat, že v tomto případě šlo o výměnný obchod, kdy za stažení videa byla poskytnuta celá částka 180 000 Kč. Jak je to doopravdy, zůstane tajemstvím, nicméně je jasné, že kupovat nevšední odměny mohou fanoušci i nadále ZDE. A my se tedy na nové album, které by mělo vyjít někdy na podzim, těšíme!

Aleš Lochman

(Navštíveno 168krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články