Vikingské hordy Amon Amarth se spolu s Machine Head valí na Prahu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.10.2022

Ve prostorách sportovní haly Fortuna (dříve TipSport Arena) v pražských Holešovicích má 16. října tuzemskou zastávku nejmonumentálnější metalové turné roku 2022. Řádit zde budou dvě z nejuznávanějších heavymetalových kapel světa, švédští viking-metaloví vůdci Amon Amarth a metalové ikony z Bay Area Machine Head. Obě kapely spojily síly na kolosální halové šňůře s názvem Vikings And Lionhearts Tour 2022.

Švédští vládci vikingského death metalu se vydávají na tuto další dobrodružnou výpravu s novým počinem The Great Heathen Army, zatímco Machine Head představí aktuální desáté, ale první konceptuální, album Of Kingdom and Crown.

K tomuto metalovému páru snů se ještě jako speciální host připojila nová kapela The Halo Effect, za jejímž názvem se ovšem neskrývá nikdo menší než pětice průkopníků švédského melodického death metalu a bývalých členů legendárních In Flames, tedy kytaristé Jesper Strömblad a Niclas Engelin, zpěvák Mikael Stanne (jinak současně frontman Dark Tranquillity), baskytarista Peter Iwers a bubeník Daniel Svensson. Ti publiku představí svůj debut In Broken Trust.

Vstupenky na koncert jsou v obvyklých předprodejích.

AA_MH_1140x600_web

Michal Straka

(Navštíveno 329krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články