Obituary budou v Praze speciálními hosty na turné Heaven Shall Burn a Trivium

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.01.2023

Heaven Shall Burn vyráží hned zkraje nového roku na společné turné se spřátelenou skupinou Trivium. V České republice vystoupí 22. ledna 2023 v pražském Fóru Karlín a není pochyb, že to bude opravdu velké hudební dobrodružství plné silné muziky a emocí. Jejich show je vždy do detailu propracovaná, přímo překypuje energií. Málokdo dokáže tak působivě propojit politická a sociální témata se svou hudbou jako němečtí extrémní metalisté ze Saalfeldu.

Na svůj velký návrat na světová pódia po dlouhé pauze se velmi těší také kapela Trivium z Orlanda na Floridě, což slibuje už samo o sobě večer plný ničivé síly, technické dokonalosti, skvělých melodií a neodolatelných riffů.

K tomuto turné se navíc připojují další dvě silné metalové bandy, deathmetalová legenda Obituary a sheffieldští Malevolence. Obituary dorazí nejen s dlouho očekávaným zbrusu novým materiálem, natočeným v pandemické pauze na album Dying of Everything, ale pochopitelně i s největšími hity za celou více než třicetiletou kariéru. Druhý speciální host turné Malevolence na turné vybalí svůj aktuální počin Malicious Intent v originálním provedení, spojujícím metalcore, punk, heavy metal, thrash metal a texaské blues.

Podtrženo, sečteno, výsledek je jasný! Návštěvníky čeká neuvěřitelně nabitý metalový večer, který se uloží hluboko do paměti a nikdy nevymaže.

Začátek akce se předpokládá v 18:15 hodin, brány se otevřou v 17:15 hodin. Vstupenky na koncert jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketmaster.

Michal Straka

(Navštíveno 244krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články