Arch Enemy a Behemoth konečně v Praze!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.10.2022

Hromový útok na Evropu kapel Arch Enemy a Behemoth pod titulem The European Siege se kvůli globální situaci okolo coronaviru sice odložil, ale již se nezadržitelně blíží náhradní termín celého turné včetně vystoupení v České republice, které se uskuteční v sobotu 15. října v Praze v holešovické sportovní hale Fortuna (dříve TipSport Arena).

Dobrou zprávou odloženého turné je, že obě tyto velké metalové hvězdy tak díky tomu navíc vezou představit svá nová alba (Arch Enemy album Deceivers a Behemoth Opvs Contra Cvltvram) , takže můžeme od obou očekávat čerstvou ochutnávku zbrusu nové muziky. Behemoth navíc nabídnou nová scénická vylepšení, komentovaná slovy frontmana a kreativního vizionáře Nergala: „bude to podívaná, na kterou se vyplatilo čekat. Takže, uvidíme se tam!“

Celé turné si navíc zachovává svoji původní podobu, a tak se nemění ani speciální host, tedy metalová legenda Carcass a celou show zahájí žhaví gothic-metaloví nováčci Unto Others (dříve Idle Hands).

Vstupenky na koncert jsou v obvyklých předprodejích, všechny již zakoupené lístky na původní datum zůstávají v platnosti i na tento nový termín. Brány haly se otevírají v 18:00 hodin.

AE_1140x600_webNEW22

Michal Straka

(Navštíveno 371krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články