Metalová dvojka Five Finger Death Punch a In Flames míří do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.06.2017

Koncertní kalendář na podzimní měsíce se už začíná celkem solidně plnit. Mezi další lákadla bude zajisté patřit zastávka evropského turné metalových veličin FIVE FINGER DEATH PUNCH  a IN FLAMES, které zahrají 26. listopadu v pražském Foru Karlín. Jako speciální host se na celém turné představí metalcoroví OF MICE AND MEN, kteří se nedávno se ctí vypořádali s vynuceným odchodem dlouholetého frontmana Austina Carlile.

„Aktuálně hrajeme po evropských festivalech a prožíváme úžasné chvíle. Když davy lidí zpívají každé slovo z našich skladeb, cítíme, že se Evropa skutečně stává druhým domovem Five Finger Death Punch. Nemůžeme se dočkat, až se sem na podzim vrátíme, zejména s In Flames, kteří patří mezi mé nejoblíbenější kapely,“ komentuje nadcházející koncerty kytarista Zoltan Bathory.

Bez nadsázky ale bude hodně záležet na aktuální situaci zpěváka Ivana Moodyho, který přímo na pódiu v pondělí 12. června oznámil, že je to jeho poslední koncert s Five Finger Death Punch. Není to jeho první vyjádření v tomto smyslu, kapela navíc záhy své fanoušky ujistila, že odchod není na programu dne a všechny naplánované koncerty proběhnou…

Jakub Poštolka, foto: Milan Říský

 

(Navštíveno 145krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články