Metalový festival Hellfest ohlašuje kompletní složení

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.04.2017

Pořadatelé francouzského festivalu Hellfest zveřejnili přehled všech účinkujících a obsazení šestice klíčových pódií. Stejně jako v předchozích letech se jedná o špičková jména a zde je jen několik pojmů, díky kterým to za cestu do západní Francie stojí: Aerosmith, Deep Purple, Linkin Park, Rob Zombie, Alter Bridge, In Flames, Emperor a mnoha dalších. Avšak pozor, lístky na celý festival jsou už jen v omezeném množství.

Letní festival Hellfest, který se koná v západofrancouzském Clisson poblíž Nantes, se během své pouhé dvanáctileté existence vypracoval mezi elitu metalových festivalu nejen v Evropě ale i ve světě. V posledních letech složením účinkujících suverénně konkuroval i akcím typu Wacken Open Air, Download, Sweden Rock nebo i Graspop Metal Meeting. Během víkendu 16 – 18. června se návštěvníci netěší jen na dechberoucí hudební podívanou, ale i na prostředí, které ideálně dokresluje pojem „Hellfest“. Nechybí lanová dráha, skatepark, ruské kolo nebo několik památníků rockových ikon, především Lemmyho.

Z dalších účinkujících můžeme zmínit i Opeth, Saxon, Behemoth, Primus, Chelsea Wolfe, Sabaton, Powerwolf, Animals As Leaders, Slayer, The Dillinger Escape Plan nebo Five Finger Death Punch. Pokud se vám nepodařilo sehnat lístky na oficiálních stránkách, zkuste to na SafeTickets nebo Viagogo.

hellfestRedakce

 

 

(Navštíveno 882krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články