Legendární Atomic Rooster vystoupí v Bratislavě!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.05.2019

Unikátní koncert v unikátním prostředí slibuje vystoupení britské progresivně rockové formace Atomic Rooster, která u nás, žel, nikdy nevystoupila. Fanouškům se nyní naskýtá jedinečná a možná i jediná možnost soubor vidět a slyšet v pátek. Tuto legendu přivítá 24. května 2019 na Slovensku bratislavské Múzeum obchodu.

Atomic Rooster založili bývalí členové The Crazy World of Arthur Brown, klávesista Vincent Crane a bubeník Carl Palmer. Crane byl později jediným stálým členem skupiny a napsal většinu repertoáru. Po jeho úmrtí v roce 2016 se souhlasem Craneovy vdovy skupinu vzkřísili zpěvák Pete French a kytarista Steve Bolton, kteří v souboru působili na začátku 70. let, sestavu dále doplnili klávesista Adrian Gautrey, baskytarista Shug Millidge a bubeník Bo Walsh. Nová inkarnace Atomic Rooster nyní přijede potěšit fanoušky na Slovensko.

Múzeum obchodu se snaží na periferii Bratislavy již od roku 2008 vytvořit multikulturní stánek a hudební klub. Chce tak přitáhnout širokou veřejnost do muzea a zároveň vytvořit další kulturní prostor formou hudebního klubu, vyprofilovaného především na blues a rock. Klub má omezenou kapacitu a tak je lépe si zajistit vstupenky dopředu.

Michal Straka

(Navštíveno 243krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články