Na narozeniny Tří sester o víkendu opět do pražského Braníku

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.05.2019

Květen je již dlouhá léta krom lásky času také časem oslav. A ne ledajakých! Skupina Tři sestry v tomto čase tradičně slaví narozeniny a kdo ji trochu zná, ví, že to není jen tak nějaký dýchánek, ale pořádný mejdan. S hromadou kumpánů ze spřátelených souborů, za podpory výtečného piva a dostatku občerstvovacích možností.

Letošní ročník (Tři sestry 34 let Open air) proběhne ve dnech 23. až 25. května 2019. A je výjimečný tím, že parta kolem Fanánka a Ing. Magora přidává i večírek pro nedočkavé. Ten se uskuteční již ve čtvrtek a oslavenci na něm nebudou chybět. Zahrají pár hitů, v premiéře exkluzivně představí videoklip Bujará a ještě si udělají čas na setkání s fanoušky během autogramiády. Další hudební program obstarají skupiny Curlies, Velký voči a Synové výčepu.

Pátek bude tradičně ve znamení punku a jako hlavní hvězda vystoupí britská oi! legenda Cock Sparrer. Kromě ní zahrají tuzemské stálice jako Plexis, SPS, Apple Juice, Pipes and Pints, Staré pušky a další. Sobota pak bude ve znamení oslavenců ze Tří sester a jejich velkolepé pódiové show. K tomu samozřejmě vystoupí celá řada gratulantů jako E!E, Doctor P.P. , De Bill Heads, Lety mimo, MZH nebo Ešus.

Areál A-par Ledárny Braník nabídne i množství občerstovacích stánků se širokou nabídkou jídel a nápojů, dětský koutek, nafukovací hrad, stanové městečko přímo v areálu a pochopitelně možnost zakoupit si merchandising vystupujících kapel a suvenýrů. Veškeré info na webu Tří sester, pořadatele lze kontaktovat též na e-mailu jam-pr@email.cz nebo telefonu 773 022 238. Vstupenky možno zakoupit v síti Ticketstream, na webu skupiny Tři sestry či ve spřátelených pražských hostincích Na staré Sokolovně, Na staré Vozovně a Kozlovna Na ráně.

Michal Ton

(Navštíveno 87krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články