Daron Malakian se vrátil za mikrofon. Podívejte se na záznam koncertu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.08.2016

Kolem SYSTEM OF A DOWN je posledních deset let relativně klid, kapela sice občas vyjede na turné, tím však její aktivity končí. Na sólové dráze je ze čtveřice muzikantů nejvíce aktivní zpěvák Serj Tankian, který však v poslední době spíš experimentuje, skládá jazzové a operní nahrávky.

Se svými sólovými aktivitami byl v posledních letech zcela mimo dění kytarista Daron Malakian. V roce 2008 sice natočil album pod hlavičkou SCARS ON BROADWAY, na které si pozval i kolegu ze SOAD Johna Dolmayana, druhá deska formace však zmizela zcela v propadlišti dějin. Kapela má již roky na Facebooku uvedeno „new EP and album coming soon“, ale kde je natočeným písním (některé zahráli i naživo) konec, vědí nejspíš jen samotní muzikanti.

O to víc Daron Malakian překvapil svým vystoupením s kapelou MILLENNIALS v Los Angeles; speciální čtyřicetiminutový koncert sám odzpíval. A více než polovinu vystoupení tvořily písně právě nefungujících Scars On Broadway, došlo i na She’s Like Heroin od SYSTEM OF A DOWN. Celé vystoupení ve více než slušné kvalitě můžete zhlédnout zde.

(Navštíveno 413krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články