286 koncertů zahraničních skupin v ČR během první poloviny roku 2017

Rubrika: Novinky, publikováno: 30.12.2016
Sum 41

Rok se s rokem sešel a my vám nabízíme celkem 285 důvodů, proč se těšit na ten nadcházející. Spolu s listem událostí, které nás od počátku ledna do konce června na našem území čekají, hned budete mít co zapisovat do svých nových diářů. Bohužel stále nejsme neomylní, a tudíž rádi doplníme jakákoliv chybějící data, na něž nás upozorníte. Příjemnou zábavu!

LEDEN

4.1. KOKOMO + MUMRUNNER – Klub FAMU, Praha (info)

5.1. FROZEN INFINITY + INNER SANCTUM – Music Club Jižák, Praha (info)

5.1. DISAVOW + PRESCRIPTIONDEATH + TIME TO HEAL – Café na půl cesty, Praha (info)

6.1. FROZEN INFINITY + INNER SANCTUM – Chacharkovou Doupě, Ostrava (info)

6.1. DAMN CITY + BLACK NOISE – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

6.1. HEDEX – Storm Club, Praha (info)

6.1. FROZEN INFINITY + INNER SANCTUM – Farářova sluj, Mladá Boleslav (info)

7.1. CRISTIAN VARELA – Storm Club, Praha (info)

7.1. MARIE DAVIDSON – Futurum Music Bar, Praha (info)

8.1. THE SADDEST LANDSCAPE + SVALBARD – Klub 007 Strahov, Praha (info)

12.1. FLESHGOD APOCALYPSE + CARACH ANGREN + NIGHTLAND – Rock Café, Praha (info)

13.1. GRAUSAME TÖCHTER – Nová Chmelnice, Praha (info)

13.1. MEFJUS – Storm Club, Praha (info)

13.1. HARAKIRI FOR THE SKY – Klub FAMU, Praha (info)

13.1. RAMCHAT – Exit-us, Praha (info)

14.1. BULL BRIGADE + CURB STOMP + MUERTI + ACULEOS – Rock Café, Praha (info)

14.1. HARAKIRI FOR THE SKY – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

14.1. RAMCHAT – RC Ponorka, Pardubice (info)

14.1. MUSHROOMHEAD + UNSAID FADE + CROSSFADER + VENTANA – Rock Café, Praha (info)

15.1. LES DISCRETS – NoD, Praha (info)

17.1. CRAZY TOWN + ILL DOSE (a další) – Rock Café, Praha (info)

18.1. CARNIVAL YOUTH – Futurum Music Bar, Praha (info)

18.1. NOT ON TOUR – Rock Café, Praha (info)

19.1. LFNT + BUCHAREST – Café V Lese, Praha (info)

19.1. HOTEL BOOKS + CONVICTIONS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

19.1. BAJAGA I INSTRUKTORI – Lucerna Music Bar, Praha (info)

19.1. VIKA GOES WILD – Palác Akropolis, Praha (info)

20.1. RAMCHAT – Melodka, Brno (info)

20.1. EMP PERSISTENCE TOUR 2017 – Sono Centrum, Brno (info) – Suicidal Tendencies, Agnostic Front, Municipal Waste, Walls Of Jericho, Down To Nothing, BURN a Mizery

21.1. TIJANA T – Futurum Music Bar, Praha info)

21.1. HELMET + LOCAL H – Lucerna Music Bar, Praha (info)

21.1. DARKFALL – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

21.1. BBS (Andrea Belfi & Aidan Baker & Erik Skodvin) – Klub FAMU, Praha (info)

21.1. RAMCHAT – Barrák music club, Ostrava (info)

22.1. SLAPSHOT + ARD + BURIED CITIES – Klub 007 Strahov, Praha (info)

22.1. GREEN DAY – Tipsport Arena, Praha (info)

23.1. MIRRORS FOR PSYCHIC WARFARE + SANFORD PARKER – Klub 007 Strahov, Praha (info)

23.1. SVEN HELBIG – Palác Akropolis, Praha (info)

24.1. INSOMNIUM + BARREN EARTH + WOLFHEART – Futurum, Praha (info)

24.1. OTTONO PESANTE – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

25.1. ODDARANG + DINOSAUR – Palác Akropolis, Praha (info)

25.1. THE VIBRATORS – Fléda, Brno (info)

26.1. ARVE HENRIKSEN + FENNESZ – Palác Akropolis, Praha (info)

27.1. THE VIBRATORS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

27.1. THE PINEAPPLE THIEF + GAVIN HARRISON – Futurum Music Bar, Praha (info)

27.1. JOSÉ GONZÁLES – Forum Karlín, Praha (info)

27.1. DC BREAKS + SMOOTH – Roxy, Praha (info)

27.1. VEIN SWISS JAZZTRIO – AghaRTA Jazz Centrum, Praha (info)

27.1. THE PINEAPPLE THIEF feat. Gavin Harrison, Godsticks – Futurum, Praha (info)

28.1. VEIN SWISS JAZZTRIO – AghaRTA Jazz Centrum, Praha (info)

28.1. LOCO & JAM – Storm Club, Praha (info)

28.1. POWERWOLF + EPICA – Forum Karlín, Praha (info)

28.1. THE VIBRATORS – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

28.1. TWIN PEAKS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

29.1. E – Klub 007 Strahov, Praha (info)

30.1. PILL – Underdogs‘ Ballroom & Bar, Praha (info)

30.1. DE STAAT – Fléda, Brno (info)

31.1. UK SUBS + TV SMITH – Futurum Music Bar, Praha (info)

31.1. DEERHOOF – Underdogs‘ Ballroom & Bar, Praha (info)

 

ÚNOR

1.2. CHRISTIAN LOFFLER & MOHNA + SIEREN – Palác Akropolis, Praha (info)

1.2. THE NAKED AND FAMOUS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

2.2. ONYX – Rock Café, Praha (info)

2.2. RAE SREMMURD – Velký sál Lucerna, Praha (info)

2.2. GREGORIAN – Ostravar Aréna, Ostrava (info)

2.2. DIGIMURDER – Brix Bar & Hostel, Praha (info)

2.2. MODERN BASEBALL – Café v lese, Praha (info)

3.2. HYPOXIA + DUTTA + MATZET – Storm Club, Praha (info)

3.2. TOUCHÉ AMORÉ + ANGEL DU$T – Futurum Music Bar, Praha (info)

3.2. NATHAN FAKE + THE MICRONAUT – Meet Factory, Praha (info)

3.2. THE TEMPER TRAP – Lucerna Music Bar, Praha (info)

3.2. FRITZ KALKBRENNER – Roxy, Praha (info)

3.2. HAMMERFALL – Hala Euronics, Praha (info)

3.2. BRODINSKI – Fléda, Brno (info)

  1. – 4.2. AUDIOTRAUMA FEST 2K17 – Nová Chmelnice, Praha (info) – Chrysalide, Sonic Area, Hologram_, Moaan Exis, Terrabeats Concept, Signal2, Autogen, Noire Antidote, Flint Glass, Machinalis Tarantulae, Synapscape, Illegal Trade

4.2. FRITZ KALKBRENNER – Roxy, Praha (info)

4.2. REZONANCE – Storm Club, Praha (info)

4.2. ENNIO MORRICONE – O2 Arena, Praha (info)

4.2. WARHAUS – Café V Lese, Praha (info)

4.2. DINO SPILUTTINI (Silent_Night) – Divadlo Ponec, Praha (info)

4.2. THE CRACK – klub Buben, Praha (info)

5.2. SOVIET SOVIET – Klub FAMU, Praha (info)

5.2. LUCKY CHOPS – Roxy, Praha (info)

6.2. SUM 41 – Roxy, Praha (info)

6.2. DREAM THEATER – Forum Karlín, Praha (info)

6.2. THE BABOON SHOW + NASTY RUMOURS – Rock Café, Praha (info)

6.2. GRiZ – Futurum Music Bar, Praha (info)

6.2. THE BROWNING + IT LIES WITHIN + BLESSING A CURSE – Chapeau Rouge (info)

7.2. TRENTEMØLLER – Roxy, Praha (info)

7 2. WIEGEDOOD – Klub 007 Strahov, Praha (info)

7.2. OG MACO – Fléda, Brno (info)

8.2. ALEX CLARE – Roxy, Praha (info)

9.2. KISS FOREVER BAND – Barrák Music Club, Ostrava (info)

9.2. MARE + EMPLOYED TO SERVE – Klub Buben, Praha (info)

9.2. ALMANAC + GLORYFUL + LICHTGESTALT – Praha, Nová Chmelnice (info)

10.2. PHACE – Storm Club, Praha (info)

11.2. APOCALYPTICA – Forum Karlín, Praha (info)

11.2. PABLO BOLIVAR – Futurum Music Bar, Praha (info)

11.2. SBB – Sono Centrum Brno (info)

12.2. APOCALYPTICA – Forum Karlín, Praha (info)

13.2. GLENN HUGHES + STONE BROKEN – Meet Factory, Praha (info)

13.2. MANTOCLIFF – Roxy, Praha (info)

13.2. TONSTARTSSBANDHT + VELLOCET ROLL – Praha (info)

14.2. GREGORIAN – Kongresové centrum, Praha (info)

14.2. COSMONAUTS – Underdogs‘ Ballroom & Bar, Praha (info)

14.2. DOYLE (from Misfits) – klub Barrák, Ostrava (info)

15.2. TYCHO – Meet Factory, Praha (info)

15.2. THE DILLINGER ESCAPE PLAN – Rock Café, Praha (info)

15.2. ERIC MARTIN (ex- Mr. Big) – Metro Music Bar, Brno (info)

16.2. ALPHAVILLE – BOBYCENTRUM – Laser Show Hall, Sportovní 2a (info)

16.2. BEACH SLANG – Cross Club, Praha (info)

16.2. N.O.H.A. – Lucerna Music Bar, Praha (info)

16.2. THE DEVIN TOWNSEND PROJECT + BETWEEN BURIED & ME – Roxy, Praha (info)

16.2. ERIC MARTIN (ex- Mr. Big) – Nová Chmelnice, Praha (info)

16.2. THE DUMPLINGS – Fléda, Brno (info)

17.2. ROYAL REPUBLIC – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

17.2. AVSLUT – Exit-Us, Praha (info)

17.2. THE UNDERGROUND YOUTH – Café v lese, Praha (info)

17.2. PACO OSUNA – Storm Club, Praha (info)

18.2. ALVARO SOLER – Forum Karlín, Praha (info)

18.2. KENSINGTON – Lucerna Music Bar, Praha (info)

18.2. THE PSYCHONAUTS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

18.2. THE BLANK TAPES – Klubovna, Praha (info)

18.2. MOVITS! – Fléda, Brno (info)

18.2. TEDDY KILLERZ – ROXY, Praha (info)

19.2. MOTORAMA – Futurum, Praha (info)

19.2. APOCALYPTICA – Kongresové centrum, Zlín (info)

21.2. THE 1975 – Forum Karlín, Praha (info)

21.2. SONATA ARCTICA – Masters Of Rock Café, Zlín (info)

22.2. THE DANDY WARHOLS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

22.2. TWO DOOR CINEMA CLUB – Kongresové centrum, Praha (info)

22.2. OF FEATHER AND BONE + AXIS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

22.2. AMENRA – Futurum, Praha (info)

23.2. ASTRONAUTALIS + ABY WOLF – Lucerna Music Bar, Praha (info)

23.2. FRANCOIZ BREUT – Palác Akropolis, Praha (info)

24.2. STRAIGHTLINE – Klub 007 Strahov, Praha (info)

24.2. BRAINSTORM – Nová Chmelnice, Praha (info)

25.2. THIEVERY CORPORATION – Roxy, Praha (info)

25.2. BRAINSTORM – Masters Of Rock Café, Zlín (info)

26.2. ALEX ZHANG HUNGTAI (Dirty Beaches) + MARANHA + FERRANDINI – Underdogs‘ Ballroom & Bar, Praha (info)

27.2. MITSKI – Meet Factory, Praha (info)

27.2. OVERTURES + TEMPERANCE + ANCIENT MYTH – Exit-Us, Praha (info)

27.2. CHUCK PROPHET & THE MISSION EXPRESS – Jazz Dock, Praha (info)

27.2. AUTOBAHN – Roxy, Praha (info)

28.2. CYMBALS EAT GUITARS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

28.2. LINDSEY STIRLING – Forum Karlín, Praha (info)

28.2. MATOMA – Roxy, Praha (info)

28.2. NIKI AND THE DOVE – Palác Akropolis, Praha (info)

 

BŘEZEN

1.3. FANFARE CIOCARLIA – Palác Akropolis, Praha (info)

1.3. LINDSEY STIRLING – Forum Karlín, Praha (info)

2.3. BAND OF HORSES – Lucerna Music Bar, Praha (info)

2.3. JOHN MAYALL – Divadlo Archa, Praha (info)

2.3. THE MOON AND THE NIGHTSPIRIT – Fatal, Praha (info)

2.3. WORMROT + LYCANTHROPHY + NEEDFUL THINGS – Modrá Vopice, Praha (info)

3.3. BONEY M – Malá sportovní hala, Výstaviště Praha Holešovice (info)

3.3. AGAINST THE CURRENT – Lucerna Music Bar, Praha (info)

3.3. SPORT + SWAIN – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

4.3. SLAUGHTER AND THE DOGS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

4.3. SABATON + ACCEPT – Tipsport Arena, Praha (info)

5.3. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD – Tipsport Arena, Praha (info)

5.3. BLUES PILLS – Rock Café, Praha (info)

5.3. CHE SUDAKA – Lucerna Music Bar, Praha (info)

5.3. JOHN MCLAUGHLIN – Forum Karlín, Praha (info)

6.3. TOM CHAPLIN – Roxy, Praha (info)

8.3. IDAN RAICHEL SOLO – Divadlo U hasičů, Praha (info)

10 3. JINJER + UP!GREAT + SAVED BY THE FORTUNE – Klub 007 Strahov, Praha (info)

10.3. CONAN + DOWNFALL OF GAIA + HARK + HIGH FIGHTER – Modrá Vopice, Praha (info)

11.3. PALACE – Barrák Music Club, Ostrava (info)

11.3. VICIOUS X REALITY – Café na půl cesty, Praha (info)

13.3. GREGORY ALAN ISAKOV – La Loca, Praha (info)

13.3. TOSCA – Lucerna Music Bar, Praha (info)

14.3. TAMARA OBROVAC QUARTET – Novoměstská radnice, Praha (info)

14.3. ORGY – Futurum, Praha (info)

14.3. SWANS + LITTLE ANNIE – Fléda, Brno (info)

15.3. POLAR + GIANTS (a další) – Futurum Music Bar, Praha (info)

16.3. JOY WELLBOY – Fléda, Brno (info)

17.3. DGM + SECRET SPHERE + TRICK OR TREAT – Barrák Music Club, Ostrava (info)

17.3. AFTERSALSA – Palác Akropolis, Praha (info)

17.3. FREEDOM CALL – Nová Chmelnice, Praha (info)

18.3. JULY TALK – Chapeau Rouge, Praha (info)

18.3. YOU ME AT SIX – Lucerna Music Bar, Praha (info)

18.3. FREEDOM CALL – Masters Of Rock Café, Zlín (info)

18.3. THOMAS ANDERS & MODERN TALKING band –Forum Karlín, Praha (info)

19.3. HAZMAT MODINE – Divadlo U hasičů, Praha (info)

19.3. DON AIREY & FRIENDS – S Klub, Olomouc (info)

20.3. DON AIREY & FRIENDS – RETRO MUSIC HALL, Praha (info)

21.3. AMY MACDONALD + NEWTON FAULKNER – Lucerna Music Bar, Praha (info)

22.3. EMIL BRANDQUIST TRIO – Novoměstská radnice, Praha (info)

23.3. TIGER ARMY – Futurum, Praha (info)

23.3. O.R.k. (King Crimson meets Porcupine Tree) + KoMaRa – Lucerna Music Bar, Praha (info)

24.3. THE BLACK HEART PROCESSION – Divadlo Dobeška, Praha (info)

26.3. KID INK – Roxy, Praha (info)

26.3. SCOTT BRADLEES POSTMODERN JUKEBOX – Velký sál Lucerna, Praha (info)

27.3. CROOKED LETTER + TROPHIES – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

28.3. HUDAKI VILLAGE BAND – Palác Akropolis, Praha (info)

28.3. CROOKED LETTER + TROPHIES – Café na půl cesty, Praha (info)

28.3. MARIUS NESET – Novoměstská radnice, Praha (info)

29.3. SHOBALEADER ONE – Meet Factory, Praha (info)

29.3. PARKWAY DRIVE + ASKING ALEXANDRIA + STICK TO YOUR GUNS –Forum Karlín, Praha (info)

30.3. US THE DUO – Lucerna Music Bar, Praha (info)

30.3. BOKKA + CLEO T.-SHINE – Palác Akropolis, Praha (info)

30.3. KORN – Forum Karlín, Praha (info)

31.3. PLASTICZOOMS – Chapeau Rouge, Praha (info)

31.3. BLOODBOUND + CRYSTAL VIPER + THOBBE ENGLUND (ex-Sabaton) – Masters Of Rock Café, Zlín (info)

31.3. THE DIRE STRAITS EXPERIENCE – BOBYCENTRUM, Brno (info)

1.4. THE DIRE STRAITS EXPERIENCE – Multifunkční aula GONG, Ostrava – Vítkovice (info)

 

DUBEN

1.4. SMOKIE – Velký sál Lucerna, Praha (info)

1.4. PAIN OF SALVATION – Rock Café, Praha (info)

2.4. OKEAN ELZY – Velký sál Lucerna, Praha (info)

2.4. FOXING + FOG LAKE – Klub 007 Strahov, Praha (info)

2.4. COUNTERFEIT – Rock Café, Praha (info)

2.4. DORANTES & GARCIA-FONS DUO – Divadlo U hasičů, Praha (info)

3.4. DEAF HAVANA – Rock Café, Praha (info)

4.4. FLOTSAM & JETSAM + DEW SCENTED + IZEGRIM – Barrák Music Club, Ostrava (info)

4.4. NEKROMANTIX – Futurum, Praha (info)

5.4. THUNDERCAT – Lucerna Music Bar, Praha (info)

6.4. HAKEN – Futurum Music Bar, Praha (info)

7.4. FOR LIBERATION FEST 2017 – Eternia Smíchov, Praha (info) – Lawine, Potence, Strafplanet, PAST, Limp Blitzkrieg, Eat My Fear

8.4. CIGARETTES AFTER SEX – Fléda, Brno (info)

8.4. MAKSIM MRVICA – Divadlo Hybernia, Praha (info)

9.4. VIVA BELGRADO – Café na půl cesty, Praha (info)

9.4. MAKSIM MRVICA – Sono Centrum, Brno (info)

10.4. CIGARETTES AFTER SEX – Roxy, Praha (info)

10.4. FRANTIC AMBER + POKERFACE + ANGRY AGAIN + SUNLESS SKY – Exit-Us, Praha (info)

10.4. BOOZE & GLORY – Futurum Music Bar, Praha (info)

10.4. MASTER MUSICIANS OF JAJOUKA led by Bachir Attar – Palác Akropolis, Praha (info)

10.4. PERTURBATOR – Rock Café, Praha (info)

11.4. RICHARD CLAYDERMAN – Kongresové centrum, Praha (info)

12.4. JAMBINAI – Palác Akropolis, Praha (info)

12.4. AVULSED + MERCYLESS + SAVAGE ANNIHILATION – Modrá vopice, Praha (info)

14.4. NATHAN GREY COLLECTIVE + DEVIL’S TRADE – Klub 007 Strahov, Praha (info)

16.4. LEMURIA + WELICORUSS + VALKENRAG + DAEDRIC TALES + AS NIGHT FALLS – Barrák Music Club, Ostrava (info)

17.4. AUTONOMICS – Roxy, Praha (info)

18.4. WOE + ULTHA – Klub FAMU, Praha (info)

18.4. KING DUDE + DRAB MAJESTY – Futurum, Praha (info)

19.4. ANTI-FLAG – Fléda, Brno (info)

20.4. KORONAL + FRACTAL UNIVERSE + SELFMACHINE + UNPROCESSED + X-PANDA – Exit-Us, Praha (info)

21.4. ADRIAN BELEW POWER TRIO – Lucerna Music Bar, Praha (info)

21.4. EXTRAWELT – Roxy, Praha (info)

22.4. CIRCA WAVES – Rock Café, Praha (info)

22.4. AEON SABLE – Meet Factory, Praha (info)

23.4. STEVE GADD BAND – SONO CENTRUM, Brno (info)

24.4. XIU XIU – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

24.4. ZEAL AND ARDOR – Roxy, Praha (info)

27.4. REVERIE – Chapeau Rouge, Praha (info)

 

KVĚTEN

1.5. THE FUR COATS – Roxy, Praha (info)

1.5. DEAFHEAVEN + YOUTH CODE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

2.5. MESHELL NDEGEOCELLO – RADOST Brno (info)

5.5. THE JAPANESE HOUSE – Chapeau Rouge, Praha (info)

6.5. JOSÉ CARRERAS – DRFG Arena, Brno (info)

6.5. MIRABAI CEIBA – Divadlo Hybernia, Praha (info)

10.5. PHIL RUDD + HIS BAND – Lucerna Music Bar, Praha (info)

11.5. PHIL RUDD + HIS BAND – Semilasso, Brno (info)

12.5. ANDRÉ RIEU – O2 Arena, Praha (info)

12.5. PHIL RUDD + HIS BAND – Attic Music Club, Litvínov (info)

13.5. BLACKOUT PROBLEMS – Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

13.5. ALEXANDROVCI – Ostravar Aréna, Ostrava (info)

13.5. PHIL RUDD + HIS BAND – Eurocentrum, Jablonec nad Nisou (info)

14.5. ALEXANDROVCI – DRFG Arena, Brno

16.5. ALEXANDROVCI – FORTUNA aréna, Hradec Králové

17.5. ALEXANDROVCI – TIPSPORT ARENA, Pardubice

17.5. PHIL RUDD + HIS BAND – Barrák music club, Ostrava (info)

18.5. ALEXANDROVCI – Budvar aréna, České Budějovice

18.5. EUROPE 2017 -DRFG Arena, Brno (info)

20.5. RISK IT – Barrák Music Club, Ostrava (info)

20.5. ALEXANDROVCI – Tipsport Arena, Praha (info)

20.5. PHIL RUDD + HIS BAND –Žlutý pes, Pardubice (info)

20.5. KISS – Výstaviště BVV, Brno (info)

20.5. ALLE FARBEN – SaSaZu, Praha (info)

22.5. DEEP PURPLE – O2 Arena, Praha (info)

24.5. DEPECHE MODE – Eden Aréna, Praha (info)

27.5. VÄRTINNÄ – Jeskyně Výpustek, Křtiny (info)

28.5. RAMMSTEIN – Eden Aréna, Praha (info)

29.5. RAMMSTEIN – Eden Aréna, Praha (info)

29.5. ANGEL OLSEN – Meet Factory, Praha (info)

 

ČERVEN

  1. – 4.6. METALFEST OPEN AIR – Lochotínský amfiteátr, Plzeň (info) – Airbourne, Sepultura, Korpiklaani, Gotthard, Amaranthe, Primal Fear, Exodus, Septicflesh, Serious Black, Orden Ogan, Sirenia, Dr.Living Dead, Neonfly

4.6. HANS ZIMMER – O2 Arena, Praha (info)

4.6. PAT METHENY – Forum Karlín, Praha (info)

6.6. THE KILLS – Roxy, Praha (info)

8.6. EINSTÜRZENDE NEUBAUTEN – Divadlo Archa, Praha (info)

10.6. THE BEACH BOYS – Kongresové centrum Praha (info)

11 6. AERODROME FESTIVAL (Linkin Park a další) – Praha (info)

12 6. SYSTEM OF A DOWN – O2 Arena, Praha (info)

16.6. FAUN – Meet Factory, Praha (info)

17.6. RESPECT FESTIVAL 2017 – Praha (info)

  1. – 24.6. METRONOME FESTIVAL (Sting a další) – Praha (info)

Ema Šimečková, Pavel Zelinka a redakce

(Navštíveno 2 506krát, z toho 1krát dnes)
0