Matty Healy: Žádné velké kapely nedělají tak zajímavé věci, jako The 1975

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.08.2018

Frontman britské pop-rockové partičky The 1975 se v rozhovoru pro Billboard vůbec nebál vyjádřit názor, že jeho kapela patří v současnosti mezi ty nejlepší. “Nejsou tu žádné velké kapely, které by dělaly tak zajímavé věci, jako my,” řekl Healy. K očekávanému headline vystoupení na britském festivalu v Readingu pak dodal, že si nemyslí, že existuje kytarová formace, která by tuhle úlohu v roce 2018 zvládla lépe.

V rozhovoru Healy celkem otevřeně promluvil i o své dlouholeté drogové závislosti na heroinu. “Je to hloupé a vážně nebezpečné. Když myslím na to, že jsem pro někoho tatáž osoba, kterou pro mě byl v době dospívání byl Willam S. Burroughs, je mi z toho zle,” řekl frontman.

The 1975 se chystají vydat nové album, které pod názvem A Brief Inquiry Into Online Relationships vyjde letos v říjnu. Populární formace zatím z desky vydala dva singly, a to skladby Give Yourself A Try a Love It If We Made It. Podle aktuálních informací by se další deska měla dostat na svět již příští rok – podle všeho se bude jmenovat Notes On A Conditional Form.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 283krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články