LIVE: Deen Castronovo a The Dead Daisises rozpálili klub doběla

Rubrika:  Live, publikováno: 23.07.2018

Allstar parta kolem kytaristy Davida Lowyho The Dead Daisies obráží od dubna světová pódia se zbrusu novým počinem Burn It Down a Česko pochopitelně vynechat nemohla. Po roce se tak kapela vrátila na „místo činu“ do pražského Lucerna Music Baru, posílena prozměnu opět o nového bubeníka. Tím není nikdo menší než Deen Castronovo, dlouholetý bubeník Journey, muž se „zářezy“ u hvězd jako Bad English, Ozzy Osbourne, Steve Vai, Black Sabbath, Paul Rodgers nebo GZR Geezera Butlera. A pro kapelu to byla skutečná výhra. Jeho hra posunula koncert výrazně dopředu a hra získala na šťavnatosti a jeho sólo na bicí k perlám večera.

V sestavě krom principála Davida Lowyho ani tentokrát nechyběli kytarista Doug Aldrich, zpěvák John Corabi ani baskytarista Marco Mendoza a pálili do publika z houfnic největší ráže. Zcela propocený klub si užíval vystoupení naplno a kapela hrající jako o život se také náramně bavila. Pochopitelně se hrálo především ze všech tří studiových alb, ale nechyběla ani tradiční řádná porce coververzí kapelou oblíbených souborů. Takže vedle vlastních skladeb jako Resurrected, Dead And Gone, Mexico, All The Same, Make Some Noise, Song And A Prayer nechyběly pecky jako Fortunate Son z dílny Creedence Clearwater Revival, Bitch (Rolling Stones), Midnight Moses (The Sensational Alex Harvey Band) skvostně zahraná „purplovka“ Highway Star, medley superhitů při představování jednotlivých členů souboru Highway To Hell / The Boys Are Back in Town / Rock And Roll All Nite / Smoke On The Water / Heaven And Hell nebo publikem vytleskaná závěrečná přídavková Helter Skelter (The Beatles).

Zcela promáčené publikum odcházelo ze skvělého večírku naprosto uspokojeno a nezbývá než doufat, že Dean Castronovo u skupiny, do které dokonale zapadl, zůstane i nadále a my se budeme těšit na příště.

Michal Straka

(Navštíveno 241krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články