Legendy Obituary a Hypnos rozdrtí Prahu i Brno

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.07.2018

Jedna z nejzásadnějších a komerčně nejúspěšnějších death metalových kapel, Obituary, se konečně valí na Českou republiku. Kultovní floridská deathmetalová legenda, založená v říjnu 1984 a vedená bratry Johnem a Donaldem Tardyovými a tvrzená baskytaristou Terry Butlerem dozajista sáhne do své bohaté diskografie a rozpálí již tak žhavé červencové večery, protože na svých toulkách Evropou zavítá do České republiky hned ke dvěma koncertům! Nejprve vystoupí v pátek 27.7. 2018 v pražském Paláci Akropolis a v neděli 29.7. 2018 pak v ostravském klubu Barrák.

Spolu s nimi nažhaví oba večery ještě další deathmetalová legenda, tentokrát tuzemská, Hypnos. Skupina, kterou v srpnu 1999 založili bývalí členové kapely Krabathor, baskytarista a zpěvák Bronislav “Bruno” Kovařík a bubeník Peter “Pegas” Hlaváč a ve které se dokonale etablovalo kytarové komando Six Degrees Of Separation Vlastimil “Vlasa” Urbanec a Martin “Canni” Klinkera.

Vedle Brunovy party se navíc ještě představí německá partička Deserted Fear, jež svou tvorbou vzdává hold death metalovým mistrům, ovšem v současném pojetí.

Redakce

(Navštíveno 278krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články