Z Morbidního Anděla morbidním countrymanem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 26.04.2016

Blessed Are The Sick, Covenant, Domination – to jsou některé klenoty deathmetalové historie, na nichž v řadách Morbid Angel působil i David Vincent, výrazná persona spjatá s touto skupinou. Zpěvák a basák v jedné osobě, jenž stál u zrodu téhle legendární americké formace, později přeskočil se svou manželkou Gen do Genitorturers. Následný návrat k domovské kapele skončil neslavně nepříliš povedeným „industriálním“ experimentem (podle některých názorů přímo paskvilem) Illud Divinum Insanus. David si tedy nejspíš řekl, že je čas na změnu a hudební veřejnost znovu šokuje.

Death metalová minulost

Pustil se totiž do spolupráce s renomovaným kytaristou Dannym B. Harveyem (Headcat, The 69 Cats). Právě s ním se 30. dubna představí na pódiu texaského klubu The White Horse, kde premiérově zahrají svoje vlastní country kousky i některé klasiky. Vincent si s Harveym poprvé zahrál v lednu. V Anaheimu si s ním střihl coververzi Johnnyho Cashe (Big River) a v Austinu David odzpíval dokonce vlastní kousek Buyer Beware.

Už vloni v červnu Vincent vydal oficiální prohlášení, v němž dal jasně najevo, že s Morbid Angel nehodlá dál spolupracovat a naopak vyhlíží svoje další směřování. To nejbližší tedy vede do honky-tonk klubů, kde to tenhle deathmetalový veterán zajisté řádně rozbalí. Držme mu tedy palce, ať se nesplete a nenaruší nějaký místní potlach svým growlingem, na který jeho fans určitě jen tak nezapomenou…

Country přítomnost

 

Demi Mortuus

(Navštíveno 324krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články