Vrchol klubové koncertní sezony? Do Prahy přijedou Biffy Clyro

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.04.2016

Skotská rocková trojice BIFFY CLYRO se po dvou letech vrátí do České republiky. Stane se tak 7. června, kdy vystoupí v pražské Lucerně. Představí zde především chystanou novinku Ellipsis, která se na pulty obchodů dostane 8. července. Fakt, že předchozí tuzemské klubové koncerty byly beznadějně vyprodané, slibuje výjimečný zážitek.

Podle dosavadních informací by měla být nadcházející novinka návratem k debutu. “Na sedmé desce se snažíme říci něco nového. Snažím se cítit, jako by to bylo opět naše první album. Pořád máme koule,” vyjádřil se frontman Simon Neil k albu, které má být začátkem nové kapitoly v kariéře Biffy Clyro. Ta má být méně sice velkolepá než poslední nahrávky, ale naopak plná chaosu a temnějších vlivů.

“Je to první album, kde jsem snažil tak trochu bojovat a dát těm, kteří mě naštvali, co proto. Mám pocit, že tentokrát je to o tom kdo jsem, jaké jsou mé silné stránky a moje chyby,” rozpovídal se nedávno o Ellipsis frontman. Mezi ty, kteří kapelu tentokrát inspirovali, řadí možná tak trochu překvapivě poslední desky od hip-hopového umělce A$AP ROCKY. Již dříve formace avizovala, že celá věc má znít jako kdyby se DEAFHEAVEN potkali s TEARS FOR FEARS a s DEATH GRIPS.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 7.června, jsou k zakoupení za 790,- Kč + poplatky na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za 950,- Kč.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 232krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články