Velká premiéra, do Prahy přijedou The Kills

Rubrika:  Novinky, publikováno: 22.03.2016

Americko-britské duo THE KILLS, jehož součástí je charismatická zpěvačka Alison Mosshart a kytarista Jamie Hince, vůbec poprvé dorazí do České republiky. Stane se tak 7. srpna, kdy se představí v pražském klubu Roxy. Předprodej vstupenek bude startovat 23. března v 10 hodin dopoledne.

Indie rocková formace, které nejsou cizí přesahy do post-punku nebo dubu, se dala dohromady v roce 2000. Svou různorodost The Kills potvrdili na čtyřech doposud vydaných nahrávkách, které jsou kritikou a fanoušky velmi ceněné.

Čeští příznivci se navíc mohou těšit na nový materiál, který The Kills do Roxy přivezou. V současné době totiž finišují práce na očekávaném pátém albu Ash & Ice, které vyjde 3. června. Podle slov zpěvačky Alison mohou posluchači  na nahrávce, která vznikala v Los Angeles a v New Yorku, očekávat zcela odlišný zážitek, než na jaký byli doposud zvyklí. Jakým směrem se kapela na desce vydá, napovídá nedávno zveřejněný singl Do It To Death.

Nová deska se na svět dostane pět let po posledním počinu Blood Pressures. Mezitím Alison Mosshart spolupracovala například s Jackem Whitem v projektu THE DEAD WEATHER. Právě v období vydání jejich loňské desky přiznala, že THE KILLS usilovně pracují. S THE DEAD WEATHER totiž nestíhala koncertovat. „The Kills pracují na desce, Queens Of The Stone Age se zase pomalu dávají dohromady a Jack má práce nad hlavu,“ řekla tehdy v souvislosti s vytížeností muzikantů, kteří se v projektu pod taktovkou Whitea sešli.

„Naším cílem je se neopakovat, neznít jako předtím. S každou další deskou je to těžší a těžší. Musíš vyjít ze své komfortní zóny a postavit se k výzvě“ poznamenal k chystané nahrávce James Hince.

Jakub Poštolka, Milan Říský

(Navštíveno 378krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články