Slayer se spojili s firmou Supreme kvůli nové sérii skateového oblečení

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.11.2016

SLAYER se dali dohromady se skateovou firmou Supreme a dali vzniknout nové řadě stylového oblečení. Thrashová ikona tím následuje Black Sabbath, kteří vydali svou řadu oblečení a suvenýrů počátkem roku, také ve spojení s onou newyorskou firmou. Kolekce Slayer obsahuje vojenskou bundu typu M-65, větrovou bundu, svetr, teplé tričko, mikinu s kapucou, mikinu s výstřihem, tepláky, čtyři barevná trika a kšiltovku.

Supreme zahájí prodej kolekce Slayer ve svých obchodech v New Yorku, Londýně a Paříži 10. listopadu a celá sada bude k mání také na jejich webovém obchodě.

Své prozatím poslední album Repentless Slayer vydali vloni v září. Předcházely mu tři singly, všechny doprovázené klipy: Repentless, You Against You a Pride In Prejudice. všechna videa režíroval BJ McDonnell.

Klip k Pride In Prejudice trilogii završuje a podle kytaristy Kerryho Kinga je nejlepší: „Když vidíte třetí video, které mám nejraději, celý příběh se pěkně spojí. Když jsme to točili ve sněhu, myslel jsem, že se mi rozpadnou nohy, jak byly zmrzlé. Ale byl to záměr, který měl BJ – a byl to dobrý záměr, protože jsou to vlastně tři neuvěřitelně odlišné pohledy na tentýž příběh.“

Jan Tesař

(Navštíveno 349krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články