Nová deska Alice In Chains vyjde během léta

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.04.2018

Jedni z nejvýraznějších představitelů grunge konečně prozradili alespoň přibližné datum vydání šesté nahrávky, na níž Alice In Chains pracují již od loňského roku. Následovník alba The Devil Put Dinosaurs Here z roku 2013 by se měl na svět dostat během léta, které kapela stráví na turné. Přesné datum vydání je nicméně stále neznámé. “Není to tak, že by to bylo nějaké tajemství. Jen nechceme nic prozrazovat do té doby, než skutečně bude o čem mluvit. A s touhle deskou rozhodně máme co říct. Je to kurevsky silná nahrávka,” řekl kytarista Jerry Cantrell.

Podle Cantrella bude znít nová deska jinak, než předchozí materiál. “Zároveň jde ale o album se všemi elementy, které se od nás dají očekávat. Na materiál, který jsme napsali a na to, co se nám povedlo zachytit, jsme hodně hrdí. Je tam něco hodně tvrdého, pár opravdu ošklivých věcí, ale také krásné kousky a pár hodně divných věcí. Je to dobré,” prozradil kytarista.

Už loni kapela informovala, že ve studiu tráví až neuvěřitelných 20 hodin denně. “Ze studia jsme si udělali takový malý soukromý klub, kam nám nikdo nesmí a kde na nic nemyslíme. Pořád nahráváme v tom samém městě a na tom samém místě, v tomhle jsme strašně staromódní, ale takto nám to vyhovuje,“ řekl loni baskytarista Mike Inez.

Nový materiál produkoval Nick Raskulinecz, který se podílel už na zmiňované předchozí nahrávce The Devil Put Dinosaurs Here, ale také na albu Black Gives Way To Blue z roku 2009. Kromě toho má na kontě spolupráci s Deftones, Ghost nebo Rise Against.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 215krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články