Na Rock for People dorazí Evanescence i Foster The People

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.12.2016

Festival Rock for People dnes oznámil první jména, která se ukážou počátkem července na letišti v Hradci Králové. Těšit se můžete na gothicrockovou stálici EVANESCENCE, nezávislé floutky FOSTER THE PEOPLE, elektronický projekt THE BLOODY BEETROOST a také na emotivní rockery MOOSE BLOOD.

Evanescence, kteří budou jistě patřit mezi největší hvězdy celé hudební přehlídky, se koncem roku 2015 vrátili na koncertní pódia po několikaleté pauze. Zda v Hradci kapela v čele s charismatickou Amy Lee představí kromě nesmrtelných hitů i nějaké novinky, zatím vůbec není jisté. Ačkoli fanoušci o novém materiálu vášnivě diskutují prakticky hned od návratu, skupina zatím v tomto směru zarputile mlčí.

Zajímavým jménem je kalifornské indiepopové trio Foster The People, které v roce 2011 pobláznilo celý svět svým chytlavým hitem Pumped Up Kicks. Formace má na kontě zatím dvě alba, to poslední s názvem Supermodel vyšlo v březnu 2014.

Nadějné mládí z Velké Británie budou v Hradci příští rok reprezentovat stále populárnější Moose Blood, kteří letos zaslouženě zabodovali se skvělou nahrávkou Blush. Současnou elektronickou scénu pak budou zastupovat italští The Bloody Beetroots, kteří jsou českému publiku už dobře známí.

Vstupenky na 23. ročník festivalu Rock For People, který se tentokrát bude konat od 4. do 6. července, aktuálně seženete za 1500 korun. Více informací najdete na webových stránkách festivalu.

Pozadu nezůstávají ani pořadatelé festivalu Benátská – headlinerem dalšího ročníku totiž budou vedle již oznámeného Pavola Habery a jeho kapely TEAM legendární Britové STATUS QUO. Informace o vstupenkách najdete ZDE.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 152krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články