Náhradní koncert The Kills bude v červnu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.12.2016

Měl to být jeden z vrcholů letošní koncertní sezóny. Britsko-americké duo THE KILLS ale nakonec do pražského klubu Roxy nezavítalo. Vyprodaný koncert byl na poslední chvíli zrušen kvůli nemoci zpěvačky Alison Mosshart. Naštěstí se ale podařilo najít nový termín a kapela tak v hlavním městě přece jen vystoupí: její premiérový tuzemský koncert se v Roxy odehraje 6. června příštího roku.

Spolu s pražským vystoupením se náhradních termínů dočkali i fanoušci dvou dalších zrušených koncertů v Lipsku a Kodani. Na toto miniturné naváže série vystoupení na několika evropských festivalech, mezi kterými nebude chybět ani německý Melt. Jaro stráví The Kills pro změnu ve Spojených státech, kde je čeká série koncertů k 15. výročí založení kapely.

Předprodej na pražský koncert začne v pátek 16. prosince. Pořadatelé z klubu Roxy upozorňují, že do prodeje bude uvolněno jen 200 vstupenek, patrně s ohledem na fanoušky, kteří chtějí vyžít lístky zakoupené na původní termín koncertu. Pokud mezi ně nepatříte a rádi byste premiérové vystoupení The Kills v ČR zažili, doporučujeme s nákupem neváhat.

Martin Zoul

(Navštíveno 124krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články