Michael Schenker vystoupí v Roxy!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.11.2018

Heavymetalová a hardrocková kytarová ikona Michael Schenker sice v Praze v ohlášeném temínu ve středu 14. listopadu vystoupí, ale místo Kongresového centra se koncert bude konat v klubu Roxy!

Schenker do Prahy přiváží aktuální projekt Michael Schenker Fest, kde s ním na pódiu vystoupí řada skvělých věhlasných muzikantů, které spojuje, že Schenkera v různých obdobích jeho kariéry provázeli v různých sestavách na koncertech i ve studiích. Za mikrofonem se vystřídají zpěváci Gary Barden, Graham Bonnet, Robin McAuley a Doogie White, basa bude v rukou ostříleného Chrise Glena, druhou kytaru a klávesy bude mít pod kontrolou producent Steve Mann a za bicí usedne jeden z nejzkušenějších britských hráčů Ted McKenna. Původně šlo o víceméně jednorázový koncertní projekt z roku 2016, ale k bytelnému základu Michael Schenker Group se přidali zpěváci spjatí s protagonistou v minulosti i přítomnosti. Celá parta si spolu sedla natolik, že ve spolupráci dále všichni regulérně pokračují.

Vstupenky zůstávají v platnosti, jen začátek se posouvá na 21:00. Program zazní v plné šíři a navíc legendární prostory klubu Roxy umožní vytvořit intimnější atmosféru a bližší kontakt s muzikanty.

Michal Straka

(Navštíveno 76krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články