V Kolíně zazpívá Doogie White, hlas Rainbow nebo Michaela Schenkera

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.03.2023

Jeden z nejrespektovanějších rockových zpěváků současnosti Doogie White na svém aktuálním sólovém evropském turné nevynechá ani Českou republiku.

Skotský rodák, který se zapsal do podvědomí fanoušků v roce 1993 jako frontman znovuzrozeného, tehdy již devět let odpočívajícího projektu legendárního kytaristy Ritchieho Blackmora Rainbow, následně vystupováním po boku kytarového mága Yngwie Malmsteena a poté těšil svým hlasovým uměním po boku dalšího axemana Michaela Schenkera, vystoupí 14. března v Městském společenském domě v Kolíně.

Doogie White má na svém kontě řádu alb a vedle již zmiňovaných kytarových ikon spolupracoval i s dalšími skupinami jako Cornerstone, La Paz, Demon‘s Eye, Tank nebo zatím naposledy Alcatrazz.

Můžeme tedy předpokládat, že kromě vlastních skladeb zazní během tohoto svátku rockové hudby i některá čísla z repertoáru zmíněných kapel.

Celý večer otevře tuzemská metalová formace Metalcraft. Začátek akce je ve 20 hodin a vstupenky na koncert jsou v obvyklých předprodejích.

doogie_white

Michal Straka, foto Marta Tluszcz

(Navštíveno 121krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články