Kupte si dům Franka Zappy!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.04.2016

Na Kickstarteru právě vrcholí crowdfundingová akce režiséra Alexe Wintera, která si klade za cíl shromáždit vstupní kapitál na výrobu dokumentu o FRANKU ZAPPOVI (první, který bude autorizovat Zappova rodina) a současně také na digitalizaci jeho obrovského archivu, který stále skrývá řadu cenných koncertních i studiových pokladů. V tuto chvíli se vybrala základní částka, to znamená 500 000 dolarů, takže máme jistotu, že projekt se letos rozběhne. Teď se vybraná částka blíží metě jednoho milionu dolarů, který slibuje další badatelskou i archivně vydavatelskou činnost. Přispět můžete samozřejmě i vy ZDE.

Odměny přispěvatelům jsou pečlivě odstupňovány od přístupu k nahrávkám a různě cenným suvenýrům přes kredit v titulcích dokumentu až po lákavé možnosti typu být spoluproducentem celého projektu nebo si zahrát na Frankovy nástroje. A pozor: máte i unikátní šanci koupit skutečný (citujeme: actual fucking!) Zappův dům, kde žil od roku 1968 až do smrti v roce 1993.

 

Nepotřebujete zrovna levnější bejvák? Stavení se pyšní devíti ložnicemi, bazénem, tenisovým kurtem, a pochopitelně je tam i kultovní studio s krásným názvem Kuchyň pro výzkum předmětu zvaného MUFFIN. A ve sklepě je zmíněný archiv. Řečeno jízlivě v duchu klasického alba Mothers Of Invention: Dělají to jenom pro peníze… Přibližná cena domu je na eBay 9 000 000 dolarů s kouzelnou poznámkou „may not ship to Czech republic“. To tam snad připsal Frank osobně…

Jan Tesař

(Navštíveno 182krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články