Kultovní Swans dorazí do Prahy. Naposledy v aktuální sestavě

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.04.2016

Michael Gira a jeho noise-rockoví SWANS přijedou do Prahy. Už tak výjimečný zážitek ještě umocňuje fakt, že se podle slov samotného frontmana na chystaném turné k novému albu The Glowing Man kapela představí vůbec naposledy v aktuální sestavě. To je po spekulacích, jež hovořily o definitivním konci nebo dlouhodobém odpočinku, poměrně pozitivní zpráva. Do svých deníčků si můžete tučně napsat datum 19. října. Právě v tento den se Swans představí v pražském Divadle Archa.

“Po koncerním turné k The Glowing Man budu pokračovat v tvorbě hudby pro Swans, ovšem s proměnlivou sestavou spoluhráčů. Už trochu tuším, jak to celé bude znít, což je dobře. Už nyní je jisté, že koncertovat budu méně často,” prozradil ohledně svých budoucích plánů Gira, který se tak hodlá rozloučit s aktuální sestavou Swans. S kým bude v budoucnu spolupracovat, ale zatím neprozradil.

Formace zároveň odhalila pár detailů o chystané desce The Glowing Man. Nahrávka, kterou kapela nahrávala stejně jako poslední řadovku To Be Kind s producentem Johnem Congletonem, vyjde 17. června. Níže si můžete poslechnout ochutnávku v podobě teaseru na celé album. A pokud jste ještě nečetli o tom, že byl Gira svou někdejší spolupracovnicí obviněn ze znásilnění, můžete to napravit ZDE.

Tracklist The Glowing Man:
01 Cloud of Forgetting
02 Cloud of Unknowing
03 The World Looks Red / The World Looks Black
04 People Like Us
05 Frankie M.
06 When Will I Return?
07 The Glowing Man
08 Finally, Peace.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 215krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články