Bring Me The Horizon: nová deska o depresích

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.12.2015

Populární formace z britského Sheffieldu konečně odhalila zásadní informace o nové nahrávce. Vzhledem k tomu, že pětice v čele s Oliverem Sykesem loni vydala nejvíce mainstreamový (a možná také nejlepší) singl za celou svoji kariéru, není vůbec jasné, co můžeme od novinky čekat.

Asi nikdo ze současných metalcorových kapel neprošel tak radikální žánrovou transformací jako BRING ME THE HORIZON. Byla to dlouhá, leč přirozená cesta od pubertálního deathcoru přes metalcore až k rádiovému rocku, který v zahraničních hitparádách sklízí ovace. Vyprodané koncertní haly včetně Wembley svědčí o úspěchu, jež jim jejich souputníci ze stejného ranku mohou jenom závidět. V pořadí pátá deska bude patřit mezi nejvíce očekávané počiny tohoto roku.

Nahrávka ponese název Thats The Spirit a na pulty obchodů se dostane 11. září. Aby se vám to čekání zkrátilo, už teď se můžete podívat na audiovizuální podobu singlu Throne, který BMTH vyslali do světa 23. července. Zdá se, že návrat k metalcoru se konat nebude…

http://www.youtube.com/watch?v=Ow_qI_F2ZJI
O podobě nové desky promluvil frontman Oliver Sykes. Ten britskému magazínu NME řekl, že se bude jednat o koncepční album, jež bude pojednávat například o depresích a jak s nimi bojovat. Mezi interprety, kteří ho při psaní písní inspirovali, patří Jane’s Addiction, Panic! at the Disco, Interpol a Radiohead.

Milan Říský

(Navštíveno 240krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články