Na Aerodrome přijedou Bring Me The Horizon a Billy Talent

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.01.2016

Spekulace se potvrdily. O tom, že na znovuzrozeném festivalu Aerodrome, kde budou letos hlavní hvězdou nu-metaloví KORN, vystoupí í britští floutci BRING ME THE HORIZON a kanadská punkrocková stálice BILLY TALENT, se mluvilo dlouho. Nyní organizátoři vše potvrdili a z festivalu se tak rázem stává jeden z brzkých vrcholů letní koncertní sezony.

Bring Me The Horizon, jejichž kariéra a střídání žánrů často připomíná horskou dráhu, přivezou do pražských Letňan poslední desku That`s The Spirit, na níž se naplno odprostili od své metalcorové minulosti. V České republice naposledy vystoupili v létě 2014, kdy zahráli na metalovém festu Brutal Assault.

Početnou základnu příznivců mají v České republice i Billy Talent, kteří před pár dny poslali fotku ze studia, kde začíná vznikat jejich další, v pořadí již pátá deska. Ta by podle posledních informací měla být venku někdy během léta. Je tedy dost možné, že některé novinky představi kapela i v Praze.

Aerodrome festival, který v minulosti přivezl například Metallicu, System Of A Down nebo Avenged Sevenfold, se ve veletržním areálu Praha-Letňany bude konat 15. června.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 340krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články