Vtipálci chtějí reunion Nirvany. S Chadem Kroegerem z Nickelback

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.07.2018

Stovky lidí se na Facebooku baví událostí, která láká na comebackové vystoupení Nirvany, naplánované na 1. leden příštího roku do Londýna. Internetoví vtipálci totiž touží po tom, aby se za mikrofon postavl Chad Kroeger, frontman kanadských Nickelback. A už jen fotomontáž, na níž je vedle Kroegera Dave Grohl, Krist Novoselic a také kytarista Pat Smear, podle nás stojí za zvážení tohoto bizarního comebacku.

Facebookovou událost založila komunita Be Reet, která loni naplanovala “čajový dýchanek s Lionelem Richiem a Limp Bizkit” a na letošní podzim plánuje event s názvem “Ian Brown vydává album plné operních klasik”.

Ačkoli se logicky jedná o pouhý vtip, na reunion Nirvany se na Facebooku v současnosti přihlásilo již 900 lidí. Magazín NME dokonce získal vyjádření hudebního kritika Toma Connicka, který tvrdí, že Kroeger by byl skvělou náhradou Cobaina. “Na pódiu neustále schytává velmi osobní údery a urážky. Nezajímá ho, co si kdo myslí, stejně tak jako to nezajímalo Cobaina,” napsal novinář.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 237krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články