The Tap Tap představí Nohu na kolejích i obrazem

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 07.04.2017

The Tap Tap právě natáčí videoklip k singlu Noha na kolejích ze stejnojmenného alba, které vyšlo na konci minulého roku (recenzi si můžete přečíst ZDE).

Premiérové promítání proběhne na festivalu hudby a pohybu Pojď dál, který kapela The Tap Tap letos připravuje na 13. května v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v parku u budovy škol Jedličkova ústavu. Uvidíte Agátu Prachařovou v roli nevěsty, Dádu Patrasovou a Kamila Střihavku v rolích jejích rodičů. Před touto vyženěnou rodinkou snů utíká v klipu frontman The Tap Tap – Jiří Holzmann. Jirka v roli ženicha ujíždí vlakem před přehnanou péčí, rozmazlováním a předstíranou láskou. Průvodcem a pomocníkem na cestě mu bude slavný český písničkář Wabi Daněk, jehož nejslavnější skladba Rosa na kolejích byla inspirací ke vzniku tohoto povedeného songu. V klipu se objeví i Lou Fanánek Hagen, který hraje sám sebe.

Jednodenní festival Pojď dál v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v areálu Jedličkova ústavu a škol na Vyšehradě, který pořádá kapela The Tap Tap, letos přivítá kapely Sto zvířat a Keks.

Letos již po páté budou členové kapely The Tap Tap a jejich hosté slaňovat Nuselský most a pozvou své příznivce do areálu Jedličkova ústavu a škol na Vyšehradě. Slaňování již tradičně začne v 10 hodin nad parkem Folimanka a chystá se několik novinek. Kapelu The Tap Tap letos podpoří kromě bubenické kapely Tam Tam Batucada, která po celou dobu festivalu rytmicky podporuje všechny slaňovače a následně i pochod z parku Folimanka do Jedličkova ústavu, kultovní česká ska kapela Sto zvířat a benešovská rock’n’rollová kapela Keks.

Zásadní novinkou pro letošní rok je koncert přímo pod Nuselským mostem. Kapela Sto zvířat bude koncertovat již od 11 hodin přímo v parku Folimanka v Nuslích. Zde kapela odehraje plnohodnotný koncert. Následně se všichni za doprovodu Tam Tam Batucady přesunou do areálu Jedličkova ústavu a škol. Zde pro diváky připravujeme koncerty benešovských Keks a samozřejmě domácí kapely The Tap Tap. A i zde bude na fanoušky čekat překvapení. Na závěr vystoupení The Tap Tap uvidí světovou premiéru nového videoklipu z nového alba Noha na kolejích.

Na obou místech, jak už je zvykem, bude k dispozici občerstvení a stanoviště s prezentacemi sportů pro hendikepované.

Redakce, Foto: Šimon Ornest

(Navštíveno 181krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články