Pražský koncert Helloween a HammerFall se blíží!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.06.2022

Dvojnásobná dávka metalové síly a energie, to je United Forces Tour 2022 – turné německé legendy Helloween a švédských HammerFall. Dlouho se spekulovalo a vymýšlelo, jak zachránit toto obří evropské turné, až se to nakonec rozseklo a pro nás v České republice to dopadlo skvěle. Helloween se svými přáteli HammerFall nakonec dorazí do pražské O2 Areny jen o dva měsíce později, než bylo původně plánováno, a to ve čtvrtek 30. června.

Toto unikátní metalové spojenectví nebude jen skvělým zážitkem z Helloween, ale fanoušci si navíc užijí také švédské metalové kladivo HammerFall. Obě kapely představí svá aktuální alba, Helloween své nové eponymní album se sjednocením svých tří zpěváků Michaela Kiskeho, Andyho Derise i Kai Hansena, což je senzační vzpomínka na všechny epochy historie kapely. HammerFall hodlají naservírovat silou svého železného kladiva aktuální počin Hammerf Of Dawn.

Vstupenky jsou v obvyklých předprodejích. Ty zakoupené na původní termín koncertu (15. 10. 2020) nebo náhradní termíny (5. 5. 2021 a 23.4.2022) zůstávají v platnosti také na nový termín koncertu a není třeba je vyměňovat.

Helloween

Michal Straka

(Navštíveno 203krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články