Kytarová legenda Ace Frehley vystoupí na Masters Of Rock

Rubrika:  Novinky, publikováno: 17.06.2022

Dvakrát odložený svátek metalu se konečně blíží. Areál likérky ve Vizovicích otevře své brány v termínu od 7. – 10. července a naplní se tradičně zvučnými jmény. Judas Priest přijedou, jak jsme již avizovali, velkolepě oslavit své padesátiny, Nightwish představit aktuální album Human: II Nature. Testament, přijedou se zásadní změnou, za bicí soupravou bude namísto Genea Hoglana původní bubeník Slayer Dave Lombardo, Alestorm přivezou zbrusu nové album Seventh Rum of a Seventh Rum, vystoupí také thrashové legendy Exodus a Sepultura, Heaven Shall Burn, Gotthard, Lacuna Coil, Lordi, Kataklysm, Amorphis, Beast In Black, Blues Pills či brazilská dívčí kapela Nervosa s novým obsazením a další.

Bohužel nedorazí původně avizovaní Black Label Society Zakka Wildea, ale na místo něho se festivaloví návštěvníci budou moct těšit z u nás již dobře známé rockové superskupiny The Dead Daisies, v jejichž řadách se tentokrát poprvé objeví hvězdný baskytarista a fantastický zpěvák „The Voice of Rock“ Glenn Hughes, který uchvátil fanoušky se svou nedávnou dvojí připomínkou svého působení v legendárních Deep Purple.

Jedno jméno však na chystaném ročníku Masters Of Rock přece jen vyčnívá. Legendární původní kytarista Kiss Ace Frehley totiž přijíždí do České republiky za téměř čtyřicetiletou sólovou kariéru vůbec poprvé!

Muž, který vymyslel ono enigmatické logo Kiss, muž zvaný Space Ace, díky jehož charisma vzala řada dnes kytaristů zvučných jmen, nástroj poprvé do ruky, přijede do Vizovic doprovázen kapelou, kterou „podědil“ po svém bývalém spoluhráči Kiss Gene Simmonsovi a které jsme s „Démonem“ právě na Masters Of Rock viděli po jeho boku v roce 2018. Mladí hudebníci, kteří jsou nejen skvěle sehraní, ale i výtečně zpívají, dávají záruku skvělého prožitku!

Frehley aktuálně ladí formu na amerických vystoupení a nezbývá než se těšit na jeho vystoupení na Ronnie James Dio Stage, tedy hlavním pódiu festivalu. Ten bude mít jako již tradičně scény dvě, protože ani letos, nebudou fanoušci na festivalu ochuzeni o druhou stage. Letos se už po jedenácté můžete těšit na kapely, které zde vystoupí. Podrobný program bude brzy zveřejněn na festivalových stránkách.

Vstupenky jsou dostupné v obvyklých předprodejích.

MastersOfRock

Michal Straka

(Navštíveno 207krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články