Phil Anselmo se spisovatelem nestane, knihu o Panteře psát nebude.

Rubrika:  Novinky, publikováno: 29.12.2015

Zpěvák legendární metalové kapely PANTERA, který v současnosti provětrává pódia koncertních hal se souborem DOWN, se spisovatelem nestane. Tedy alespoň v dohledné době ne.

Ačkoli dříve sliboval, že se pustí do tvorby autobiografie, která by pojednávala právě o kariéře kapely PANTERA, nyní změnil názor. Podle něj by to byl „krok zpět“. „Poté, co jsem si přečetl knihu Official Truth, 101 Proof: The Inside Story Of Pantera od Rexe Browna (basáka Pantery – pozn. aut.) a vůbec vše ostatní, co bylo o kapele napsáno, na tom už dělat nechci,“ vysvětlil metalový matador magazínu Metalsucks.net své rozhodnutí.

Phil ale možná jen nechce, aby se veřejnost dozvěděla o Panteře všechno. Kdo viděl všechny tři legendární DVD Pantery, tuší, že tahle kapela během turné prováděla věci, o kterých je snad lepší nevědět. „Nejsem si jistý, zda chci, aby o tom zbytek světa všechno věděl. Musí to mít nějaký limit nebo hranici,“ dodal.

Pantera-1994

Fanoušci Pantery ale nemusí smutnit. Pokud vydrží několik desítek let, možná se nějakého materiálu dočkají. „Možná tak za 30 let, pokud budu mít kurevský štěstí. Nebo o tom všem řeknu až na smrtelné posteli,“ uzavírá zpěvák kapitolu své autobiografie.

Na druhou stranu: pokud se Phil ke psaní opravdu dostane až za 30 let, je možné, že autobiografie bude obsahovat o mnoho zážitků víc. Což je vzhledem k počtu kapel, ve kterých působil, hodně reálné. Nicméně otázka samozřejmě zní, zda je schopen se dalších třiceti let vůbec dožít. S jeho stylem života „láhev tvrdého před koncertem a láhev po něm“, jak to ukázal například na loňském festivalu Brutal Assault v Jaroměři (tam se objevil s Down), to bude umění…

Jakub Poštolka, J.J.Šimon

https://www.youtube.com/watch?v=2-V8kYT1pvE&list=RD2-V8kYT1pvE

(Navštíveno 398krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články