Papa Roach posílají první ochutnávku z připravované desky

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.11.2016

Necelé dva roky po vydání solidní studiovky F.E.A.R. se kalifornští PAPA ROACH opět hlásí o slovo. Do světa totiž vypustili nový singl Crooked Teeth, jenž je první předzvěstí v pořadí již desáté desky. Ta by měla vyjít někdy v průběhu následujícího roku.

Novinka nese typický rukopis Papa Roach. A jak nedávno prozradil Jacoby Shaddix, přesně to byl také jeden z cílů, které si kapela během nahrávání alba stanovila. „Začali jsme stříhat skladby a najednou jsem do několika písní začal rapovat a přinášet do nich trochu našeho oldschoolového zvuku, který se smíchal s tím, jak jsme se jako kapela vyvinuli. A proto to zní, jako kdyby naše album Infest (2000) mělo v roce 2016 dítě s nahrávkou Getting Away With Murder (2004),“ řekl energický frontman, který stojí za mikrofonem formace už od roku 1993.

Zatím nepojmenovanou desku kapela natáčela v Los Angeles s dvojicí mladých a nadějných producentů Nicholasem Furlongem a Colinem Brittainem a podle Shaddixe byla sázka na mladou progresivní krev v kombinaci s nezaměnitelnou atmosférou druhého nejlidnatějšího města USA výbornou volbou. „L. A. z nás dostalo drsnou a silnou pouliční atmosféru. A myslím že tohle je právě to, co jsme během našeho vývoje ztratili,“ dodal Shaddix, podle něhož Papa Roach znovu objevili co prožívají lidé venku v ulicích.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 172krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články