Nick Mason konečně v Praze!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.07.2019

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Pink Floyd: Nick Mason přijede poprvé do České republiky. Po loňském turné, které naši republiku minulo, se letos konečně objeví legendární bubeník i u nás! Ve čtvrtek 25. července vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny.

Nick Mason zahraje se svou formací Nick Mason’s Saucerful Of Secrets ve stejně znamenité sestavě jako loni, tedy s kytaristou Garym Kempem, kytaristou Lee Harrisem z posmrtné sestavy Duryho The Blockheads, basákem Guyem Prattem, dobře známým z koncertů Pink Floyd, a klávesistou Domem Bekenem, jinak též spoluhráčem Ricka Wrighta z jeho pozdního období. Mason se svými spoluhráči nabídnou písně Pink Floyd z let 1967-1973. Naši fanoušci sice nemohou čekat takové překvapení, jaké letos zažilo publikum v New Yorku, kdy s kapelou hostoval Roger Waters, ale i tak se mohou těšit na pecky jako Arnold Lane, See Emily Play nebo Interstellar Overdrive.

Loňské a letošní koncerty jsou prvními veřejnými vystoupeními od závěrečného ceremoniálu londýnské olympiády v roce 2012, kde spolu s Edem Sheeranem, basákem Mikem Rutherfordem z Genesis a Richardem Jonesem zahráli klasiku Wish You Were Here.

Nick-Mason

Michal Straka

(Navštíveno 117krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články