Kapela John Wolfhooker odstartovala svoje 1-2-5 Live Sessions

Rubrika:  Novinky, publikováno: 04.08.2021

Pražská čtveřice, která za aktuální třetí album 313 loni získala nominaci na Ceny Anděl v kategorii Rock, startuje sérii 1-2-5 Live Sessions. Jako první vydává živý náběr singlu Alfred. Shodou okolností jde o první track z její první desky John Wolfhooker, která vyšla v roce 2014.

„Chtěli jsme zavzpomínat na staré dobré časy a taky o trochu vylepšit zvuk. Alfred nás vždycky bavil hrát na koncertech, a proto taky dostal svoje místo v live sessions,“ vysvětluje kapela. V rámci této série budou zveřejněny záznamy tří skladeb. O videa k nim se postaral tým FEROproduction, kameramanem byl Rusty Shepherd. Ten natáčel i původní videoklip ke skladbě Alfred.

Název této série je tak trochu dílem náhody. „Na zvukových zkouškách před koncerty zpěvák Martin říká do mikrofonu 1-2-5 místo běžně užívaného 1-2-3. Když jsme se přestěhovali do nového studia, všimli jsme si, že naproti němu stojí tři hangáry s čísly 1, 2 a 5,“ popisuje za kapelu bubeník Adrian. Jelikož se videa natáčela právě tam, nemusela kapela o pojmenování live sessions dlouho přemýšlet. Další song vyjde již tuto neděli 8. srpna YouTube kanálu kapely a těšit se můžeme i na překvapivého hosta.

red, foto Alexandra Hrašková

(Navštíveno 35krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články