Glad For Today představují syrový singl Hope

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 03.07.2018

Česká melodic/post-hardcore pětice z Hradce Králové se po půl roce od vydání singlu Silence znovu hlásí o slovo. Tentokrát Glad For Today přitvrdili a se singlem HOPE přichází na scénu rytmická „kytarovka“ s poselstvím. Kapela využila přátelských vztahů s partičkou John Wolfhooker a výsledkem je emotivní spojení GFT s frontmanem této československé čtveřice, Martinem Čupkou.

Již v případě Silence“bylo znát, že se nová éra hradecké pětice snaží v textech odrážet a reflektovat současné dění. Jinak tomu není ani v případě Hope, kde je důraz kladen především na uvědomění si, že naděje na lepší zítřky leží u nohou právě naši generaci. Kapela má na kontě druhý singl z nové tvorby a nadále pokračuje v nahrávání dalšího materiálu. Pokud vše půjde podle plánu, brzy se o pozornost přihlásí znovu a snad tyto snahy koncem roku vyústí v album nebo EP.

Produkci, nahrávání, mix a mastering si i tentokrát vzal na starost Pavel Chyška z pražského Dark Deer Audio. O vizuál se postaral Jiří Zeman zastupující Irek Production a „making of“ zachytila dlouhodobá opora kapely, fotografka Anna Bartolotti (ABfoto).

Redakce

(Navštíveno 119krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články