Youth z Killing Joke připravil omalovánky pro dospělé

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.12.2015

Možná si ještě pamatujete na dobu, kdy jste se pokoušeli coby nevycválaná robátka neuměle vymalovat Rumcajse a  Manku. Tráva červená, nebe zelené – co vám budu povídat. Možná se vám nakonec tenhle neortodoxní přístup bude hodit i na „stará kolena“. Martin „Youth“ Glover, basák a jeden ze zakladatelů KILLING JOKE, totiž dokončil omalovánky, které svým dětem asi nekoupíte.

Kniha The Anarchist Colouring Book obsahuje původní kresby z Youthových skicáků. Sám je označuje jako „volnou formu perokresby“ a svými (případně potomkovými) pastelkami se budete moct pustit do dadaistických surealismů a psychedelických námětů, které jsou vytištěné na vysoce kvalitním papíře ve formátu A4. Dětem tedy ne, ale proč neudělat radost sobě, že?

Gloverovy intenzivní a psychologické náměty se zaobírají identitou, sexualitou, třídami, smrtí i láskou. Aby vám šly malířské práce pěkně od ruky, můžete si pořídit také originální ambientní soundtrack, který autor poskládal z šuplíkových námětů, jež nashromáždil během let. Neváhejte se s námi podělit o vámi vybarvené epické obrazy!

Soundtrack si můžete poslechnut ZDE.

 

Demi Mortuus

(Navštíveno 221krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články